Granatowe tło z białym napisem Zamówienia organizacji międzynarodowych, kobieta ubrana w biały garnitur prowadzi spotkanie

Zamówienia organizacji międzynarodowych

Wczoraj, 12 czerwca 2024 r., miało miejsce kolejne wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Centrum Business in Małopolska, które zgromadziło ponad 70 przedstawicieli firm z naszego województwa pragnących rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej.

konferencja

Spotkanie pod hasłem „Zamówienia organizacji międzynarodowych drogą do rozwoju biznesu” stało się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń na temat ogromnego potencjału, jaki kryje się w zamówieniach publicznych ONZ, Grupy Banku Światowego, Unii Europejskiej, NATO i Armii Amerykańskiej.

Eksperci z Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Atlantic Contract Poland, Ministerstwa Obrony Narodowej, Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Kancelarii Prawnej Wielkopolska Grupa Prawnicza poprowadzili interesujące prezentacje, ukazując specyfikę przetargów w organizacjach międzynarodowych, najczęściej zamawiane towary i usługi oraz procedury postępowania.

Uczestnicy spotkania mieli niepowtarzalną okazję do tego, by poznać procedury zamówień organizacji międzynarodowych, zapoznać się z zasadami zawierania kontraktów czy zgłębić tajniki projektu DIANA - Akceleratora Innowacji Obronnych NATO.

Prezentacje wzbogacone były o praktyczne wskazówki i porady prawne, które z pewnością ułatwią małopolskim przedsiębiorcom nawigowanie po skomplikowanym świecie przetargów międzynarodowych.

Prezentacje

  • Prezentacja zamówień NATO - Artur Dąbkowski, Ministerstwo Rozwoju i Technologii (plik do pobrania)
  • Prezentacja zamówień Armii Amerykańskiej - Adam Nowicki, Atlantic Contract Poland (plik do pobrania)
  • Prezentacja DIANA - Akcelerator Innowacji Obronnych NATO - płk Michał Żołnierowicz, Ministerstwo Obrony Narodowej (plik do pobrania)
  • Prezentacja zamówień ONZ i Grupy Banku Światowego - mec. Paweł Sendrowski, Wielkopolska Grupa Prawnicza (plik do pobrania)
  • Prezentacja zamówień instytucji Unii Europejskiej - mec. Karolina Kulińska, Wielkopolska Grupa Prawnicza (plik do pobrania)
  • Omówienie umów organizacji międzynarodowych - mec. Jędrzej Lutomski, Wielkopolska Grupa Prawnicza (plik do pobrania)

Wymiana doświadczeń i budowanie relacji

Spotkanie stało się nie tylko źródłem wiedzy, ale i doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z innymi firmami i ekspertami. Wymiana doświadczeń i budowanie relacji to kluczowe elementy budowania silnej pozycji na rynku międzynarodowym.

Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem biznesu na arenie międzynarodowej spotkanie stało się bezcennym źródłem inspiracji i wiedzy. Dostęp do materiałów z wydarzenia oraz udział w kolejnych tego typu spotkaniach to doskonała inwestycja w przyszłość firmy pragnącej odnieść sukces na globalnym rynku.

Organizatorzy

Organizatorem spotkania było Centrum Business in Małopolska we współpracy z Ministerstwem Rozwoju i Technologii.

Wydarzenie zostało objęte patronatem przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Marszałka Województwa Małopolskiego.

Zachęcamy do obejrzenia relacji fotograficznej z wydarzenia:

Pozostałe

Akademia Biznesu PAIH w Krakowie

Więcej

Doing business in Spain

Więcej

Spotkanie przedsiębiorców z branży HoReCa oraz nowych technologii z Polski i Hiszpanii

Więcej

Jak wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji (AI) w firmie? – warsztaty online

Więcej

Polska firma w Rumunii – skorzystaj z szansy jaką dają Fundusze Europejskie

Więcej

Doing business in Italy

Więcej

Współpraca z Ukrainą - możliwości dla biznesu

Więcej

Polish-Belgian business lunch

Więcej

Najgorętsze tematy podatkowo-prawne 2023

Więcej

Nieodkryte możliwości eksportu: zamówienia organizacji międzynarodowych

Więcej

Partnerzy

Marka

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

...........

0%