trzech mężczyzn siedzących przy stole na spotkaniu w ramach projektu SOI, jednym z gości jest Jerzy Kopeć Dyrektor w Urzędzie Marszałkowskim

Pierwsza wizyta studyjna w ramach projektu Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0

W dniach 24-26 czerwca odbyła się pierwsza wizyta studyjna w ramach projektu Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0.

Przedstawiciele Województwa Małopolskiego, Krakowskiego Parku Technologicznego oraz włodarze i pracownicy małopolskich Jednostek Samorządu Terytorialnego mieli okazję uczestniczyć w serii spotkań w renomowanych instytucjach na terenie Gdańska, takich jak Rumia Invest Park, Invest In Pomerania oraz Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego.

Ze strony Województwa Małopolskiego w spotkaniach uczestniczyli Dyrektor Departamentu Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki, Jerzy Kopeć, jego zastępca Andrzej Bańka oraz pracownicy Departamentu. Ich obecność i zaangażowanie były kluczowe dla skutecznej realizacji celów wizyty.

Podczas wizyty studyjnej, uczestnicy odwiedzili także strefę ekonomiczną znajdującą się na terenie gminy Rumia w powiecie Wejherowskim. Spotkania, rozmowy i prezentacje skupiały się na omówieniu potencjału inwestycyjnego regionu Pomorza. Przedstawiciele lokalnych instytucji dzielili się swoimi doświadczeniami oraz najlepszymi praktykami w zakresie obsługi inwestorów.

Wszystkie spotkania były nie tylko okazją do zapoznania się z rozwiązaniami stosowanymi w województwie pomorskim, ale również do cennej wymiany doświadczeń. Uczestnicy zdobyli wiedzę na temat podziału ról i kompetencji, które wspólnie przyczyniają się do profesjonalnej i kompleksowej obsługi inwestorów. Takie podejście jest kluczowe dla wspierania inwestycji i rozwoju gospodarczego regionu.

Projekt Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0 to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka. Zbieranie doświadczeń od ekspertów z innych regionów pozwala na skuteczne osiąganie wyznaczonych celów. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi uczestników dowiedzieliśmy się, jak praca nad rozwojem potencjału regionu może służyć wspólnemu dobru i przynosić wymierne korzyści.

Zachęcamy do śledzenia  dalszych działań w ramach projektu Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0!

Źródło: UMWM

 

Pozostałe

Informacja

Zagrożenia dla sektora MŚP w erze cyfryzacji

Więcej

Informacja

Ukraińscy producenci - Twoja szansa na pozyskanie nowych dostawców!

Więcej

Informacja

Skorzystaj z bezpłatnego testu dojrzałości cyfrowej!

Więcej

Informacja

Granty na Eurogranty - rozwijaj swoją firmę z projektami unijnymi

Więcej

Informacja

Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0. Za nami pierwsze spotkanie!

Więcej

Informacja

Promocja marki innowacyjnych MŚP - Expo 2025 Osaka, Kansai w Japonii!

Więcej

Informacja

Przedsiębiorco skorzystaj z dofinansowania - rusza Akademia HR

Więcej

Informacja

Rusza nabór wniosków na dofinansowanie infrastruktury B+R w małopolskich przedsiębiorstwach

Więcej

Informacja

Badanie na potrzeby utworzenia rejestru usług szkoleniowych sektora NUB

Więcej

Informacja

ESA Spark Funding Poland – fundusze na innowacje. Aplikuj o 75.000 Euro!

Więcej

Partnerzy

Marka

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

...........

0%