Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

4 września rusza w Ałmaty jedno z największych wydarzeń targowych w Kazachstanie – KazBuild 2019. Podczas tegorocznej, dwudziestej szóstej edycji tego wydarzenia, zaprezentowany zostanie w największym mieście Kazachstanu potencjał gospodarczy naszego regionu i firm branży budowlanej.

Targi KazBuild są kluczową wystawą materiałów budowlanych i wykończeniowych w Azji Środkowej. W tym roku, jak zapowiadają organizatorzy targów, zaprezentuje się tam ponad 250 firm z 22 krajów świata.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego dysponować będzie na targach KazBuild profesjonalnie zabudowaną powierzchnią wystawienniczą z wydzielonym miejscem do prowadzenia rozmów B2B i strefą VR.

Stoisko Business in Małopolska (A 51), znajdować się będzie w hali nr 9A na terenie kompleksu wystawienniczego Atakent. Podczas dni targowych (4-6 września), 30metrowe stoisko regionu Małopolski, będzie miejscem spotkań i rozmów biznesowych. Pojawią się na nim przedstawiciele małopolskich firm, którzy zawitają do biznesowej stolicy Kazachstanu z ofertą własnych produktów i usług.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z firmami naszego regionu, zapraszamy do odwiedzenia stoiska Małopolski podczas KazBuild 2019.

Gdzie: Ałmaty
Kiedy: 4-6 września 2019r.
Jakie targi: KazBuild 2019
Numer hali i stoiska: Hala 9A, stoisko A51

Osoba do kontaktu: Piotr Radew, MARR SA, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny