Polskie firmy z branży ICT będą mogły skorzystać z promocji na stoisku podczas najbliższej edycji targów GITEX 2019 w Dubaju, 6-10 października 2019 r. Stoisko zorganizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Targi GITEX to targi technologii informacyjnej, teleinformatyki, elektroniki użytkowej i multimediów. W targach bierze udział ponad 35 krajów aby podzielić się sukcesem, zagwarantować finansowanie oraz pozyskać nowe rynki zbytu poprzez możliwość nawiązania kontaktów z ponad 400 inwestorami oraz 22 000 dyrektorami ds. klientów. Udział w wydarzeniu w znacznej mierze przyczynia się do wejścia na zagraniczne rynki oraz osiągnięcia wysokiej stopy zwrotu z inwestycji i akceleracji rozwoju innowacyjnych projektów.

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach GITEX biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje itp.).

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi GITEX.

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas GITEX 2019, piszcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny