Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Zapraszamy polskich importerów i dystrybutorów win do udziału w misji gospodarczej organizowanej w ramach International Organic Wine Fair FIVEbio Tour, do Nawarry (Hiszpania), która odbędzie się w dniach 2-3 września 2019 r.

W programie misji przewidziane są spotkania b2b z hiszpańskimi producentami wina, wizyty w wybranych winiarniach oraz degustacje produktów. Lista firm hiszpańskich, z którymi będzie można odbyć spotkania będzie dostępna na początku czerwca.

Wyselekcjonowanym uczestnikom misji organizatorzy pokryją koszty przelotu i zakwaterowania. Zgłoszony przez firmę przedstawiciel powinien mieć umocowanie do podejmowania decyzji zakupowych w firmie.

Więcej o International Organic Wine Fair FIVEbio Tour

Wstępny plan misji

Organizator misji zastrzega sobie prawo do wyboru uczestników. Liczba miejsc ograniczona.

Wszystkie zainteresowane firmy proszone są o informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny