W dniach 18-21 listopada w Düsseldorfie odbędzie się kolejna edycja targów MEDICA. Targi MEDICA to jedno z największych wydarzeń targowo/konferencyjnych na świecie dedykowanych sektorowi medycznemu.

Co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Ponad 5000 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje najnowsze urządzenia, produkty i systemy do opieki ambulatoryjnej i szpitalnej w MEDICA Messe Düsseldorf. Wystawa koncentruje się na technologii elektromedycznej, medycznej i laboratoryjnej, diagnostyce, fizjoterapii, technologii ortopedycznej, towarach konsumpcyjnych, technologii informacyjno-komunikacyjnej, meblach medycznych i wyposażeniu pomieszczeń specjalnych dla klinik i praktyk medycznych. Rozbudowany program wspierający obejmuje prezentacje, wykłady i dyskusje panelowe, a także konferencje i fora oraz dostarczy informacji na temat aktualnych gorących tematów w sektorze zdrowia

Podczas targów zorganizowane zostanie stoisko narodowe na którym zainteresowane firmy i instytucje będą mogły nieodpłatnie skorzystać z powierzchni. Na stoisku dostępny będzie personel pomocniczy, który poinformuje zwiedzających o polskich wystawcach na targach, jak również tłumacze i eskperci merytoryczni posiadający wiedzę i doswiadczenie z zakresu polskiej oferty branży sprzętu medycznego. Wszelkie pozostałe koszty uczestnicy przedsięwzięcia pokrywają we własnym zakresie.

MEDICA to nie tylko impreza targowa, ale też okazja do nawiązania międzynarodowej współpracy naukowej i handlowej. Organizatorzy wydarzenia zapewniają uczestnikom wielorakie narzędzia i możliwości do nawiązania kontaktu. Wszelkich informacji udzielą Państwu:

p. Sylwia Banaszkiewicz, tel. 22 432 82 97

p. Magdalena Zwolińska, tel. 22 432 86 43.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny Małopolskie parki przemysłowe