W dniu 21 listopada br. w Krakowie odbędzie się giełda kooperacyjna przedsiębiorców polskich z przedsiębiorcami działającymi na rynku izraelskim. To wydarzenie skierowane do przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych i rozwijaniem współpracy na nowych rynkach zbytu.

Program giełdy:

10.00 – 10.10 oficjalne otwarcie

10.10 – 14.00 spotkania B2B

14.00 – 15.00 lunch

Miejsce: Hotel Park Inn by Radisson, ul. Monte Cassino 2

Udział w giełdzie jest bezpłatny ale wymaga jest rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.forumeksportu.pl Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Przedsiębiorstwa zainteresowane rozwijaniem swojej aktywności na rynku izraelskim wspiera, działające od czerwca br., Zagraniczne Biuro Handlowe działające z ramienia Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Tel Awiwie. Dane kontaktowe do ZBH w Tel Awiwie można znaleźć tutaj: https://www.paih.gov.pl/o_agencji/Zagraniczne_Biura_Handlowe

Dotychczas w ramach projektu pn. Business in Małopolska – Support and developement for your company zorganizowane zostały dwie giełdy kooperacyjne – z przedsiębiorcami z Niemiec oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które cieszyły się dużym zainteresowniem ze strony polskich przedsiębiorców.

Magdalena Maciejewska – Gębiś
Ekspert ds. usług pro-eksport
+48 12 620 91 62
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny Małopolskie parki przemysłowe