Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Bank Pekao S.A.zaprezentuje najnowszy raport dotyczący sytuacji Mikro, małych i średnich firm w 2018 roku.

Zapraszamy do udziału w konferencji dotyczącej ,,Raportu o sytuacji mikro, małych i średnich firm w roku 2018”, która odbędzie się w dniu 26 marca 2018 r. o godz. 10:00
w Browarze Lubicz w Krakowie (ul. Lubicz 17J, Kraków). Organizatorem od kilku lat jest Bank Pekao S.A, który przeprowadza wywiady z polskimi przedsiębiorcami, aby poznać ich opinię na temat warunków prowadzenia firmy. Tematem specjalnym tegorocznej edycji raportu jest: Ekspansja zagraniczna polskich firm.Podczas spotkania odbędą się rozmowy i prezentacje ekspertów w dziedzinie eksportu,konkurs z nagrodami oraz prezentacja interaktywnego narzędzia do analizy danych z Raportu.

Kliknij tutaj i weź udział w konferencji Banku Pekao S.A.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny