Konferencje
W dniu 17 marca Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zapraszają na spotkanie poświęcone ekspansji na rynek niemiecki. W spotkaniu uczestniczyć będą firmy z Małopolski zainteresowane rynkiem niemieckim, zarówno będące firmam ...

Konferencje
Przedsiębiorco! Chcesz dowiedzieć się jak chronić swój pomysł, opracowany wynalazek lub technologie? Zastanawiasz się od czego zacząć i jak przebrnąć przez formalności? Weź udział w seminarium „Patent na dobry początek"!

Konferencje
Województwo Małopolskieserdecznie zaprasza do udziału w XII Konferencji Krakowskiej „Człowiek w drodze – z szacunkiem dla siebie, innych, przyrody”.

Konferencje
Zapraszamy serdecznie przedsiębiorców z sektora MŚP na Polsko-Kazachstańską Giełdę Kooperacyjną, podczas której będziecie mieli Państwo możliwość odbycia spotkań B2B z przedsiębiorcami z Kazachstanu.

Konferencje
Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z japońskim ośrodkiem JETRO Warszawa oraz przy wsparciu Japońskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce zapraszają Państwa do udziału w: Seminarium Biznesowym nt: UMOWA O WOLNYM HANDLU (EU-JAPAN EPA ) - Nowe możliwości, korzyści ...

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny