Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Przedsiębiorco! Przyjdź na spotkanie B2B z przedstawicielami firm z Niemiec. Najbliższa okazja już 27 listopada o godz. 10:00, Hotel Golden Tulip Kraków City Center - weź udział w Polsko-Niemieckiej Giełdzie kooperacyjnej w Krakowie i nawiąż nowe relacje biznesowe z firmami.

 

Rejestracja na giełdę kooperacyjną odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny poniżej:

Formularz zgłoszeniowy

Firmy z Niemiec

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny