Ważny komunikat!

W związku z dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, w trosce o Państwa bezpieczeństwo kontakt z  Centrum Business in Małopolska możliwy jest wyłącznie w formie telefonicznej lub mailowej.

Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Open Eyes Economy Summit to prawdopodobnie najbardziej nietypowy kongres w Polsce: dwa dni jak soczewka skupiają najważniejsze współczesne trendy społeczne i myślowe.

OEES 4 19–20 XI 2019 to kolejna okazja, aby zaproponować sposoby wyjścia z kryzysu, w jakim znalazł się współczesny świat. O ochronie lasów deszczowych przed zagrożeniem ze strony przemysłu naftowego opowie Alberto Acosta – były Minister Energetyki i Górnictwa Ekwadoru, który stanął w obronie dżungli i zamieszkujących ją plemion. Nancy Githaiga z WWF Kenia przypomni o potrzebie zmiany relacji między ludźmi i naturą. O moralności w życiu publicznym porozmawiają ksiądz Adam Boniecki i Magdalena Środa. Szymon Hołownia zada pytanie o chciwość – jeden z grzechów głównych współczesnego konsumpcjonistycznego społeczeństwa.

W dyskusji o odpowiedzialności w branży tekstylnej i modowej wezmą udział m.in. Marek Rabij i koncern LPP, z kolei Subindu Garkhel z Fairtrade International ponowi pytanie #whomademyclothes? O specyfice i wyzwaniach Trójmiasta podebatują jego prezydenci. O markach czempionach porozmawiają m.in. kobiety na kierowniczych stanowiskach – Dominika Bettman i Izabela Helbin. O wartościach i sposobie ich językowych reprezentacji w debacie publicznej opowie sam profesor Jerzy Bralczyk.

To tylko skromna część tego, co czeka tych, którzy zdecydują się wziąć udział w OEES 2019. Kongres od wielu lat wspierają niezwykli ludzie, wielkie marki, samorządy (m.in. Kraków PL, Wrocław i Małopolska), ważne instytucje (m.in. Pracodawcy RP), największe ośrodki akademickie (Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie) i znaczące redakcje (Dziennik Gazeta Prawna, RMF FM, Interia).

Open Eyes Economy Summit to dwa dni prowokowania, debatowania i szukania porozumienia. To wszystko w nietypowej dla kongresów, świeżej, dynamicznej formule – intelektualnych potyczkach między zwolennikami różnych stanowisk, sesjach inspiracyjnych i okrągłych stołach.

Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

BILETY ➡  https://oees.pl/bilety-2019/

WYDARZENIE NA FACEBOOKU  ➡  https://www.facebook.com/events/2322193254671095/

Zapraszamy do ICE Kraków Congress Centre!

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny