O rozwiązaniach e-commerce w działalności eksportowej opowie ekspert branży, Maciej Drzewiecki na specjalnie organizowanym spotkaniu informacyjnym dla firm 27 czerwca w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Spotkanie rozpocznie się o 9.30, a organizowane jest w ramach projektu Power up your Business in Małopolska 2, jako część konferencji Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego pod hasłem „Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców”.

Wśród tematów poruszanych na spotkaniu znajdą się m.in.

·         sektor e-commerce w Małopolsce, Polsce, Europie i w skali globalnej – trendy

·         zasady i metody prowadzenia działalności e-commerce

·         e-commerce jako główna lub uzupełniająca forma prowadzenia działalności handlowej

·         e-commerce w prowadzeniu i rozwijaniu działalności eksportowej

·         konkurencja i zagrożenia w ramach e-commerce w skali międzynarodowej

·         studium przypadku polskiej (małopolskiej) firmy realizującej działania e-commerce w ekspansji zagranicznej, z udziałem przedstawiciela omawianej firmy;

·         animacja i realizacja części poświęconej pytaniom ze strony uczestników

 

Spotkanie zaplanowane jest do godz. 15.30

Maciej Drzewiecki:

Doradzał m. in. Grupie Kapitałowej Neonet, Galerii Dominikańskiej, Grupie Selena (jeden z największych producentów piany poliuretanowej na świecie), czy też Grupie Impel ( lider w świadczeniu kompleksowych usług outsourcingowych dla przedsiębiorstw i instytucji).W wolnym czasie dzieli się wiedzą doświadczeniem.
Zrealizował ponad 2 000 godzin szkoleniowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z obszaru nowoczesnego handlu w internecie (szkolił kadry m.in dla: KGHM, Primamoda, Credit Agricole, Concept AGD) prowadził zajęcia na Wyższej Szkole Handlowej na kierunku manager e-commerce, wykładał również na Politechnice Wrocławskiej i AGH w Krakowie.

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny Małopolskie parki przemysłowe