Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich zaprasza na VII Kongres Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego, który odbędzie się 14 marca 2019 r. w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie.

Celem VII Kongresu Eksporterów Przemysłu Rolno-Spożywczego będzie wypracowanie działań na rzecz wykorzystania szans i możliwości  potencjału eksportowego polskiego sektora rolno-spożywczego.

 

W czasie VII Kongresu odbędzie się także debata poświęcona m.in.: 

- umacnianiu integracji i pogłębiania więzi eksporterów sektora rolno-spożywczego,

- szansom i możliwościom potencjału eksportowego polskiego sektora rolno-spożywczego,

- koncentracji sił i środków promocyjnych na rzecz rozwoju eksportu rolno-spożywczego.

 

Organizator:

STOWARZYSZENIE EKSPORTERÓW POLSKICH

00-375 Warszawa, ul. Smolna 38 lok. 10C

tel.: (22) 331 06 39, tel./faks: (22) 331 06 40

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.eksporterzy.org   

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny