Ważny komunikat!

W związku z dynamiczną sytuacją dotyczącą rozprzestrzeniania się koronawirusa COVID-19 na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, w trosce o Państwa bezpieczeństwo kontakt z  Centrum Business in Małopolska możliwy jest wyłącznie w formie telefonicznej lub mailowej.

Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Według Tholons Services Globalisation Index Kraków zajmuje 6.miejsce na świecie na najlepszą lokalizację dla centrów usług biznesowych.

Eksperci prognozują, że tendencja będzie wciąż rosnąć i już w 2020 roku zatrudnienie w SSC/BPO wyniesie ponad 90 tysięcy osób. Przypomnijmy, że od kilka lat Kraków był najlepszą lokalizacją dla outsourcingu w Europie i zajmował mocną 9 lub 8 pozycję, wyprzedzając Dublin. W 2018 roku stolica Małopolski plasuje się już na 6.miejscu i wyprzedzają ja tylko Bengaluru, Manila, Mumbaj, Delhi i Hajdarabad. W Krakowie swoją siedzibę ma obecnie 350 międzynarodowych firm.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny