Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Zaproszenie do udziału w networking workshop podczas Mobile World Congress 2019 w Barcelonie.

W imieniu Przedstawicielstwa Regionu Katalonii Acció Catalonia Trade & Investment zapraszamy do udziału w spotkaniu networking workshop dotyczącym możliwości biznesowych i wsparcia projektów innowacyjnych na rynkach Polski, Izraela, Płd. Korei, Argentyny i Brazylii.

Spotkanie odbędzie się 25 lutego 2019 r. o godz. 10.00 (Pawilon CS20).

Na samym początku spotkania zostaną zaprezentowane możliwości jakie oferuje firmom zagranicznym region Katalonii. Acció Catalonia Trade & Investment przedstawi wówczas swoją ofertę wsparcia innowacyjnych firm i inwestorów.

W części poświęconej Polsce wezmą udział przedstawiciele Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji  Inwestycji i Handlu, SOLWIT oraz polskie firmy.

W kolejnej części spotkania przedsiębiorcy poznają możliwości inwestycyjne na rynkach Izraela, Korei Płd., Argentyny i Brazylii  a także będą mogli poznać przedstawicieli firm z tych krajów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (do 06 lutego 2019 r.)

program wydarzenia

Jednocześnie, przypominamy, że w kolejnych dniach (26-28 lutego) podczas targów MWC organizujemy w tym samym miejscu spotkania indywidualne dla firm Brokerage Event. Jest to doskonała okazja do poznania biznesowych i technologicznych partnerów w kolejnych dniach targów.  Zapisy na BROKERAGE EVENT (do 12 lutego) na: https://mwc2019.b2match.io/

 

Osoba do kontaktu:
Michał Chabasiewicz
Tel. +48 506 704 178
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny