Business in Małopolska

Centrum Business in Małopolska to wyjątkowa w skali Polski inicjatywa, której celem jest usprawnienie obsługi inwestora i eksportera oraz promocja gospodarcza regionu.

Centrum Business in Małopolska tworzą: samorząd regionalny – Województwo Małopolskie, instytucja rozwoju regionalnego – Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i jedna z najważniejszych instytucji wspierających bezpośrednie inwestycje zagraniczne – Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o.

Eksperci w dziedzinie obsługi procesów inwestycyjnych, wdrażania projektów w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz prowadzenia działań marketingowych na rynku krajowym oraz rynkach międzynarodowych realizują przedsięwzięcia ukierunkowane na wzmacnianie potencjału gospodarczego małopolskich firm i podnoszenie ich konkurencyjności.

Zobacz więcej

Seminarium biznesowe ”Ekspansja do Wielkiej Brytanii: możliwości eksportowe i inwestycyjne dla polskiego biznesu”

 

Zapraszamy na eksperckie seminarium biznesowe  „Ekspansja do Wielkiej Brytanii: możliwości eksportowe i inwestycyjne dla polskiego biznesu”, przygotowane przez Ambasadę Brytyjską we współpracy z Synerise oraz Capital Business Links.

Seminarium dedykowane jest dla przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją do Wielkiej Brytanii.

Wydarzenie ma na celu zaprezentowanie potencjału i atrakcyjności Wielkiej Brytanii dla polskiego biznesu. Co więcej, udział w wydarzeniu będzie szansą na zapoznanie się
z doświadczeniami polskich inwestorów na Wyspach. Wartością dodaną będą eksperckie prelekcje:

·         Tonyego Hughesa, eksperta brytyjskiego sektora technologicznego, DIT,

·          Zbiegniewa 'Zbig' Woznowskiego, założyciela oraz CEO, Reality Games,

·         Krzysztofa Blusza oraz Jarosława Królewskiego.

Seminarium będzie doskonałą okazją do spotkania i dyskusji z wiodącymi przedsiębiorcami z regionu Małopolski, a także poznania doświadczeń inwestorów obecnych już w Wielkiej Brytanii.

Seminarium odbędzie się 31 stycznia br. w Krakowie w Sheraton Grand Hotel.

Spotkanie jest bezpłatne ale wymagana jest rejestracja

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny