Aktualności
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania elektronicznego magazynu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Biznes. Publikacja powstaje z myślą o przedsiębiorcach zainteresowanych tematyką funduszy unijnych oraz działalnością Agencji.

Aktualności
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza 6. edycję konkursu „Go to Brand”, którego celem jest sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Program adresowany jest do przedsiębiorców z sektora MŚP

Aktualności
Syndyk Małopolskiej Wytwórni Maszyn Brzesko Sp. z o.o. w upadłości (MWM BRZESKO) z siedzibą w Brzesku ogłasza trzeci przetarg pisemny z ustną licytacją na sprzedaż przedsiębiorstwa MWM BRZESKO. 

Aktualności
Rewolucja w świecie dronów - czy do bezzałogowców będzie wkrótce należał świat? Małopolska ręka podbija świat - czyli o tym jak zaprojektować modną protezę. Biznes z Senegalem - obiecujące spotkanie z Afryką Zachodnią. ...

Aktualności
Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku życzy zespół Centrum Business in Małopolska. Wesołych Świąt!

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny