Aktualności
10 października 2019 r., w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbędzie się Małopolskie Forum Inwestora i Eksportera połączone z Galą Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019. Podczas obrad Małopolskiego Forum Inwestora i Eksportera przedstawiciele samorządu terytorialnego, p ...

Aktualności
Ambasada Republiki Południowej Afryki w Warszawie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza do udziału w prezentacji Chargé d’Affaires a.i. Pana Christiana Botha na temat możliwości handlu i inwestycji w Republice Południowej Afryki. ...

Wydarzenia
Krajowa Izba Gospodarcza  we współpracy z Przedstawicielstwem Rządu Regionalnego Kurdystanu w Polsce organizuje Misję Gospodarczą do Iraku (Irackiego Kurdystanu), która odbędzie się w dniach 29 września – 3 października 2019 r.Zachęcamy Państwa do udziału w Misji, której celem jest kompleksowa prezentacja polskiej oferty eksportowej oraz inwestycyjnej, jak również nawiązanie kontaktów handlowych przez polskich przedsiębiorców z potencjalnymi partnerami w Iraku i Irackim Kurdystanie Serdecznie zapraszamy do udziału. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Współpracy z  zagranicą. Bartłomiej Nersewicz, +48 22 630 96 86, Piotr Lipiec +48  22 630 96 06.    

Wydarzenia
Ponad pięć tysięcy kilometrów od Krakowa, w Ałmaty – kazachskiej stolicy biznesu, stoisko Business in Małopolska zdobywa nagrodę Best Newcomer, czyli wyróżnienie dla najlepszego debiutanta na targach budowlanych KazBuild 2019. 

Aktualności
Ośrodek EEN przy IPH w Krakowie ma przyjemność zaprosić mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) do udziału w projekcie Ready2Net, którego Izba jest partnerem.

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny Małopolskie parki przemysłowe