Aktualności
Zapraszamy do lektury kolejnego wydania elektronicznego magazynu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Twój Biznes. Publikacja powstaje z myślą o przedsiębiorcach zainteresowanych tematyką funduszy unijnych oraz działalnością Agencji.

Aktualności
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza 6. edycję konkursu „Go to Brand”, którego celem jest sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Program adresowany jest do przedsiębiorców z sektora MŚP

Aktualności
Syndyk Małopolskiej Wytwórni Maszyn Brzesko Sp. z o.o. w upadłości (MWM BRZESKO) z siedzibą w Brzesku ogłasza trzeci przetarg pisemny z ustną licytacją na sprzedaż przedsiębiorstwa MWM BRZESKO. 

Targi/misje
W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu Misję Biznesową do São Paulo w Brazylii oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu. Misja Biznesowa do São Paulo  ...

Targi/misje
W imieniu Ministerstwa Rozwoju  serdecznie zapraszamy na misję gospodarczą na targi IMM w Kolonii w dniach 15 – 18 stycznia 2020 r.

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny