Aktualności
Zarząd Województwa Małopolskiego dokonał wyboru projektów w ramach IV rundy naboru w poddziałaniu 1.2.1 „Projekty badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw”, typ A. „Projekty obejmujące badania przemysłowe i prace rozwojowe albo prace rozwojowe”. Z ...

Aktualności
Labie w FabLabie mówimy stanowcze NIE! Zapraszamy wszystkie dzieciaki na półkolonie dla młodych makerów. Czeka nas mnóstwo kombinowania, majsterkowania, hałasu i radości!

Aktualności
Nowe pomysły, możliwości i zmiany w branżach. Przekształcająca się rzeczywistość wymaga od firm szybkich reakcji. Pomocna, a wręcz konieczna, jest zmiana dotychczasowego stylu pracy. 

Aktualności
Zastanowimy się nad tym, co się dzieje, jak i kiedy generowany jest nowy pieniądz oraz co wirus zmienił w tym obszarze u nas - i na świecie. Co to znaczy dla kursu złotówki i opłacalności eksportu? Czy NBP "drukuje" - i jak to się ma do zapisów Konstytucji oraz jak proc ...

Aktualności
3 czerwca przemysł spotyka się online. Industry 4.0 Meeting Point przenosi do sieci realny networking i spotkania 1 na 1. Będzie tak pragmatycznie, jak tylko się da.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny