Stoisko narodowe na targach Agritechnica 2025
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza w szczególności przedsiębiorców z branży maszyn i urządzeń, do udziału w targach Agritechnica 2025, które odbędą się w dniach 9-15 listopada 2025 r. w Hannoverze, Niemcy.
W ramach Sektorowego Programu Promocji dla branży maszyn i urządzeń, PAIH organizuje m.in. stoiska narodowe na wybranych targach międzynarodowych na rynkach perspektywicznych. W dniach 9-15 listopada br. zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe na targach Agritechnica 2025 w Hannoverze. Wydarzenie to stanowi największą w Niemczech platformę skupiającą producentów maszyn rolniczych oraz odgrywa kluczową rolę w gromadzeniu międzynarodowych marek tej branży.
Kiedy? 9 - 15 listopada 2025
Gdzie? Hannover, Niemcy
Branża: maszyny i urządzenia
Obecność na stoisku narodowym zapewnia możliwość:
- skorzystania z przestrzeni do spotkań B2B i saloniku VIP,
- wyświetlania filmów promocyjnych firmy,
- konsultacji z ekspertem branżowym.
Skorzystanie z powierzchni na stoisku narodowym jest całkowicie bezpłatne. Koszty logistyczne, tj. transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia, wejściówek na targi itp. pokrywa przedsiębiorca.
Udział w targach jako wystawca nie wyklucza możliwości skorzystania z powierzchni stoiska narodowego na spotkania biznesowe z kontrahentami.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: brandhub@paih.gov.pl.
Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 8 listopada 2025 r.
Uwaga: Akceptowane będą wyłącznie kompletnie wypełnione formularze.
Bardzo prosimy o sprawdzenie poprawności wprowadzonego adresu e-mail.
Stoisko narodowe na targach DSEI 2025 organizowane jest jako część realizowanego przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. programu promocji sektora wysokich technologii w obszarze bezpieczeństwa i towarów podwójnego zastosowania w ramach projektu niekonkurencyjnego pn. Umiędzynarodowienie MŚP – BRAND HUB, działanie 2.26 Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG).
Źródło: PAIH