O networkingu przy kawie
Udział w targach, misjach gospodarczych czy konferencjach branżowych może realnie zwiększać sprzedaż i otwierać nowe rynki – pod warunkiem że networking nie kończy się na wymianie wizytówek. Podczas śniadania biznesowego pokażemy, jak traktować relacje jako długofalową strategię rozwoju firmy oraz jak świadomie przygotować się do wydarzeń gospodarczych, by przynosiły mierzalne efekty. To spotkanie dla przedsiębiorców, którzy szukają konkretnych narzędzi i praktycznych rozwiązań, a nie ogólnych porad.
Organizator:
Centrum Business in Małopolska
Data:
28.04.2026 r. - 28.04.2026 r.
Rejestracja:
15.04.2026 r. - 27.04.2026 r.
Rodzaj wsparcia:
Spotkanie informacyjne
Wielkość firmy:
MŚP
Branża:
Wielobranżowa
Doświadczenie w eksporcie:
Nie, Tak
Lokalizacja:
Polska
Link do rejestracji:
Już 28 kwietnia 2026 roku w Krakowie, Centrum Business in Małopolska zaprasza na śniadanie biznesowe, podczas którego porozmawiamy o networkingu - jako realnemu narzędziu sprzedaży i rozwoju biznesu.

Dla kogo?
Zapraszamy przedstawicieli małopolskich firm z sektora MŚP, którzy:
- uczestniczą lub planują udział w wydarzeniach gospodarczych (targi, misje, konferencje, spotkania branżowe),
- chcą skuteczniej wykorzystywać te wyjazdy do rozwoju sprzedaży i budowania trwałych relacji,
- zależy im na uporządkowanym, strategicznym podejściu do networkingu.
Cel spotkania
Celem śniadania jest pokazanie, jak:
- przygotować się do wydarzenia w sposób zwiększający szanse na realne kontrakty,
- prowadzić rozmowy, które budują relacje zamiast jednorazowej prezentacji oferty,
- skutecznie zarządzać kontaktami po wydarzeniu,
- zwiększyć efektywność udziału w targach międzynarodowych.
Program wydarzenia
Podczas spotkania poruszymy m.in. takie zagadnienia jak:
- Networking bez mitów – czym naprawdę jest (a czym nie jest)
- Przygotowanie do wydarzenia – 80% sukcesu
- Rozmowa, która buduje relację
- Zarządzanie siecią kontaktów
- LinkedIn jako narzędzie relacyjne
- Skuteczny networking na targach międzynarodowych
Formuła
Spotkanie ma charakter praktyczny. W programie przewidziano:
- krótkie wprowadzenia merytoryczne,
- elementy symulacji rozmów,
- wymianę doświadczeń między uczestnikami.
To warsztatowe podejście pozwoli przełożyć omawiane zagadnienia na realne sytuacje biznesowe.
Prelegent
![]() |
Odpowiada za strategię komunikacji zewnętrznej PAIH oraz promocję polskiej gospodarki jako atrakcyjnego miejsca dla inwestycji i partnera handlowego. Koordynuje działania związane z budowaniem marki polskiej gospodarki na rynkach zagranicznych. Wcześniej Associate Director w Partner of Promotion, gdzie odpowiadał za komunikację korporacyjną m.in. dla sektora finansowego, energetycznego i instytucji publicznych. Z branżą PR związany od wielu lat, w komunikacji i mediach pracuje od 1999 roku. Doświadczenie zdobywał także jako dziennikarz polityczny i gospodarczy w mediach ogólnopolskich (m.in. TOK FM, Dziennik, Dziennik Gazeta Prawna, TVN). Wykładowca akademicki i juror konkursów branżowych z obszaru PR i komunikacji. |
| Rzecznik prasowy Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Pełnomocnik Zarządu PAIH ds. ESG Szef Grupy Roboczej ds. ESG w PAIH |
Informacje organizacyjne
- Udział bezpłatny
- Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń
- Potwierdzenie udziału zostanie przesłane po zakończeniu rejestracji
Rejestracja
Zarejestruj się już dziś! FORMULARZ REJESTRACYJNY
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Business in Małopolska. Together for Future”, dofinansowanego z Unii Europejskiej.

#FunduszeUE #BusinessInMałopolska #TogetherForFuture #Małopolska #MŚP #Eksport #BiznesZaGranicą #Networking #DoingBusiness
