Na pierwszym planie cztery kamery wizyjne a na drugim stacja transformacyjna

Motorola Solutions przejmuje Silent Sentinel

15 lutego 2024 r. – Firma Motorola Solutions (NYSE: MSI) przejęła Silent Sentinel, dostawcę specjalistycznych kamer dalekiego zasięgu, z siedzibą w Ware w Wielkiej Brytanii.

Zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach, wytrzymałe kamery termowizyjne Silent Sentinel zapewniają wyraźną widoczność w złożonych i ekstremalnych warunkach związanych z infrastrukturą wojskową, lotniczą, morską i krytyczną. Wyposażone w bardzo dokładne funkcje wykrywania, kamery Silent Sentinel mogą identyfikować anomalie z odległości do 20 mil (30 km), aby rozszerzyć obszar bezpieczeństwa i zapewnić szybszą, bardziej świadomą reakcję.

Kamery dalekiego zasięgu umożliwiają zaawansowany wgląd w dane, które mogą chronić ludzi i infrastrukturę” – mówi Mahesh Saptharishi, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. technologii. Dzięki Silent Sentinel poszerzamy naszą ofertę związaną z zabezpieczeniami wideo, aby wspierać najważniejsze operacje i branże na całym świecie” - dodaje Mahesh Saptharishi.

To przejęcie uzupełnia portfolio stacjonarnych kamer wideo firmy Motorola Solutions, poszerzając jej zasięg wśród klientów z sektora rządowego i klientów z infrastruktury krytycznej oraz wzmacniając jej pozycję jako światowego lidera w dziedzinie kompleksowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa wideo.

W imieniu zespołu Silent Sentinel, chciałbym przekazać, że jesteśmy podekscytowani możliwością dołączenia do Motorola Solutions” – mówi Paul Elsey, dyrektor zarządzający Silent Sentinel. „Z niecierpliwością czekamy na rozwój portfolio Motorola Solutions, firmy wiodącej w branży i oferującej zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa wideo, które będą wspierać naszych klientów w najbardziej wymagających środowiskach” - dodaje Paul Elsey.

Szczegółowe warunki transakcji nie są ujawnione.

_______________________________________________________________________

O firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i ochrony przedsiębiorstw. Nasze rozwiązania w zakresie naziemnej łączności ruchomej, zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu oraz oprogramowania dla centrów dowodzenia, wspierane przez usługi zarządzania i wsparcia, tworzą najbardziej zintegrowany ekosystem technologiczny, dzięki któremu społeczności stają się bezpieczniejsze, a przedsiębiorstwa zachowują produktywność i bezpieczeństwo. W firmie Motorola Solutions wprowadzamy nową erę w bezpieczeństwie publicznym i ochronie. Więcej można się dowiedzieć na stronie www.motorolasolutions.com.

___________________________________________________________________

 

Pozostałe

Informacja

Małopolska wśród najlepszych regionów rankingu wydawnictwa fDi Intelligence

Więcej

Informacja

Erasmus Global - dofinansowanie dla młodych przedsiębiorców.

Więcej

Informacja

Przemysł 4.0? Zaczynamy transformację cyfrową małopolskich firm - pomogą w tym Fundusze Europejskie!

Więcej

Informacja

Wsparcie unijne dla małych i średnich firm z Małopolski!

Więcej

Informacja

Za nami Konferencja "Miasto - przestrzeń dla biznesu. Synergia dla odbudowy Ukrainy"

Więcej

Informacja

Dotacje na instrumenty wsparcia eksportu

Więcej

Informacja

Ruszyły Bony na innowacje dla MŚP!

Więcej

Informacja

Ruszył nabór do projektu dla małopolskich gmin!

Więcej

Informacja

Ruszył nabór wniosków na dofinansowanie infrastruktury typu fablab

Więcej

Informacja

Nabór do programu Ścieżka SMART dobiega końca!

Więcej

Partnerzy

Marka

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

...........

0%