Wizualizacja ziemi jako rozwijającego się pąka kwoatu

Dołącz do Zielonej Rewolucji: już dziś stań się częścią ekosystemu B2GreenHub!

Czy czujesz presję związaną z nowymi przepisami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju? Zespół międzynarodowego projektu Greene 4.0 zaprasza do dołączenia do B2GreenHub, niezawodnego ekosystemu, który pomoże Ci sprostać wymaganiom Dyrektywy UE w sprawie raportowania zrównoważonego rozwoju (CSRD).

Dlatego zapraszamy do udziału w ekosystemie B2GreenHub. Dołączenie do tej wyjątkowej platformy pomoże Tobie i Twojej firmie w zrozumieniu zielonych regulacji i przyjęciu holistycznego podejścia do transformacji firmy. Dołącz do nas już dziś – wspólnie sprawimy, że wyzwania zamienią się w szanse na rozwój na szanse na rozwój. 

Kim jesteśmy?
Jesteśmy sojuszem 106 wiodących instytucji UE wspieranych przez zespół ponad 150 ekspertów biznesowych i 200 specjalistów technicznych, którzy współpracują w ramach 7 projektów UE o łącznej wartości 14,8 mln EUR. Od renomowanych uniwersytetów, przez dynamiczne ośrodki badawcze, po prywatne firmy doradcze - nasza sieć oferuje różnorodne kompetencje wspierające Twoje zielone inicjatywy. Pomyśl o nas jak o kompleksowym centrum zielonych rozwiązań.

Nasz ekosystem daje dostęp do ponad 50 ośrodków testowych i ponad 200 technologicznych rozwiązań. Dedykowani menedżerowie ds. kluczowych klientów, biegli w marketingu, pisaniu wniosków projektowych, analizie rynkowej i nawiązywaniu kontaktów B2B, będą Cię wspierać na każdym etapie. Dzięki naszej cyfrowej platformie B2GreenHub.eu zyskasz dostęp do studiów przypadków i szczegółowych analiz kosztów i korzyści. Dołączając do naszego ekosystemu, otrzymasz nie tylko dostęp do zasobów, ale także spersonalizowane wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb.

Kogo zapraszamy do współpracy?
Zapraszamy firmy produkcyjne, które chcą rozpocząć zieloną transformację (start-upy, MŚP, spółki o średniej kapitalizacji) działające w następujących sektorach: 

 • elektronika
 • żywność i napoje
 • farmaceutyki i chemikalia
 • metale
 • tworzywa sztuczne i wyroby gumowe
 • maszyny i urządzenia
 • materiały budowlane i meble

Co możesz zyskać?
Dołącz do nas w podróży ku osiągnięciu zrównoważonego rozwoju – wybrane firmy z otwartego naboru będą miały szansę wejść na tę zieloną ścieżkę. Dołączając do naszej społeczności, zyskasz wiele korzyści, takich jak zwiększenie wydajności produkcji, obniżenie kosztów działalności i ryzyka, zwiększenie przewidywalności biznesu oraz poprawa jakości produktów i ich dostępności dla klientów.

Każdej firmie zostanie przypisany menedżera ds. kluczowych klientów, który będzie Waszym przewodnikiem na każdym etapie zielonej transformacji. Potrzebujesz oceny wydajności? Jesteśmy na to gotowi. Chcesz stworzyć strategiczną mapę drogową? Mamy ekspertów, którzy Ci w tym pomogą. Od wsparcia doradczego w analizie cyklu życia, przez dostęp do najnowocześniejszych ośrodków testowych, po pomoc w pisaniu wniosków - jesteśmy tu, aby dostarczyć Ci potrzebną wiedzę. Opracujemy konkretny plan działania, określając poszczególne kroki we współpracy z czołowymi ekspertami z UE. A w miarę postępów będziemy przeprowadzać oceny wpływu i zapewniać ciągłe wsparcie, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze ku zrównoważonemu rozwojowi.

Jak zacząć?

 1. dołącz do naszej społeczności, udostępniając informacje o swojej firmie TUTAJ
 2. oceń gotowość swojej firmy do inicjatyw cyfrowych i zielonych oraz uzyskaj dodatkową wiedzę, porównując się z innymi przedsiębiorstwami działającymi w Twoim sektorze
 3. otrzymaj spersonalizowane wsparcie od wybranego menedżera ds. kluczowych klientów, który pomoże Ci w identyfikacji, wdrażaniu i skalowaniu zrównoważonych rozwiązań.
 4. Poznaj nasze usługi:
  1. wsparcie czołowych europejskich ekspertów cyfrowych i ekologicznych, specjalizujących się między innymi w SI, technologii blockchain, analizie cyklu życia produktu, strategiach redukcji śladu węglowego
  2. dostęp do najnowocześniejszych ośrodków testowych, specjalistycznego sprzętu oraz najnowszych rozwiązań cyfrowych i ekologicznych
  3. możliwości finansowania oraz pomoc w przygotowywaniu wniosków projektowych
  4. udział w rozwoju prototypowych zielonych rozwiązań w celu zmniejszenia kosztów i zwiększenia efektywności
 5. stań się częścią szerokiego ekosystemu firm, ekspertów, moderatorów i decydentów dzięki platformie B2GreenHub.eu (w przygotowaniu)
 6. wymieniaj doświadczenia i spostrzeżenia z liderami branży w zakresie zielonych wyzwań
 7. oceniaj wpływ swoich strategii rozwojowych i udoskonalaj je.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • dysponujemy zespołem 150 moderatorów oraz 200 doświadczonych specjalistów od zielonych i cyfrowych technologii
 • nie rzucimy Cię na głęboką wodę – będziemy z Tobą na każdym kroku
 • mamy podejście holistyczne: chcemy, by proponowane rozwiązania były korzystne w równym stopniu dla środowiska naturalnego, jak i Twoich finansów

Aplikuj TUTAJ i rozpocznij swoją zieloną podróż.

Terminy
Wypełnij formularz przed 30 czerwca 2025 r. 

Nabór odbywa się w trzech turach, których daty graniczne to:
31 lipca 2024 r.
30 września 2024 r.
30 czerwca 2025 r. – jeżeli pozostaną dostępne miejsca

Zachęcamy do jak najszybszego zgłaszania udziału: po upłynięciu data wskazanych wyżej aplikacje będą przeglądane pod kątem zaproszenia do programów pilotażowych.

Źródło: Zespół Green 4.0

 

Pozostałe

Informacja

Pierwsza wizyta studyjna w ramach projektu Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0

Więcej

Informacja

Zagrożenia dla sektora MŚP w erze cyfryzacji

Więcej

Informacja

Ukraińscy producenci - Twoja szansa na pozyskanie nowych dostawców!

Więcej

Informacja

Skorzystaj z bezpłatnego testu dojrzałości cyfrowej!

Więcej

Informacja

Granty na Eurogranty - rozwijaj swoją firmę z projektami unijnymi

Więcej

Informacja

Standardy Obsługi Inwestora w Małopolsce 2.0. Za nami pierwsze spotkanie!

Więcej

Informacja

Promocja marki innowacyjnych MŚP - Expo 2025 Osaka, Kansai w Japonii!

Więcej

Informacja

Przedsiębiorco skorzystaj z dofinansowania - rusza Akademia HR

Więcej

Informacja

Rusza nabór wniosków na dofinansowanie infrastruktury B+R w małopolskich przedsiębiorstwach

Więcej

Informacja

Badanie na potrzeby utworzenia rejestru usług szkoleniowych sektora NUB

Więcej

Partnerzy

Marka

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę cookies żeby dowiedzieć się więcej.

...........

0%