png

Wydawnictwa

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego grudniowego wydania magazynu Business in Małopolska. Szczególnie polecamy uwadze wywiad z doktorem Marcinem Mrowcem, ekonomistą, koordynatorem makroekonomicznym Europejskiego Kongresu Finansowego oraz artykuł na temat EpicVR. Wirtualna rzeczy ...

png

Wydawnictwa

Serdecznie zapraszamy do lektury najnowszego wrześniowego wydania magazynu Business in Malopolska. Szczególnie polecamy uwadze wywiad z najmłodszym profesorem w Polsce Panem  Mateuszem Krystianem Hołdą oraz artykuł o „kosmicznej” sieci NEREUS.

pdf

Wydawnictwa

W naszych najnowszych regionalnych informacjach gospodarczych znajdą Państwo artykuły m.in.o odnawialnych źródłach energii w Małopolsce oraz firmie meblowej Nawrocki.

pdf

Wydawnictwa

W naszych najnowszych regionalnych informacjach gospodarczych znajdą Państwo artykuły m.in.o solidarności Małopolski z Ukrainą oraz potencjale innowacyjnym Małopolski.

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu biznesowego Województwa Małopolskiego, a w nim m.in.: wywiad z Marszałkiem Województwa Małopolskiego o tworzeniu Małopolski przyszłości, o sukcesji, jako szansie na przetrwanie firmy oraz o międzynarodowym sukcesie krakowskiej pracowni architektonicznej BXB studio.

pdf

Wydawnictwa

W naszych najnowszych regionalnych informacjach gospodarczych znajdą Państwo artykuły m.in. o potencjale inwestycyjnym w Małopolsce w rzeczywistości pandemicznej oraz o etykiecie w świecie biznesu.

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu biznesowego Województwa Małopolskiego, a w nim m.in.: o tym dlaczego klimat Małopolski służy branży gier oraz o dwóch małopolskich firmach Columbus Energy SA i Airly z Nagrodami Gospodarczymi Prezydenta RP.

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu biznesowego Województwa Małopolskiego, a w nim m.in.: pięć megatrendów makroekonomicznych na 2021 rok, propozycjach Banku Gospodarstwa Krajowego na trudne i dobre czasy oraz o krakowskiej firmie "Geneza" - stojącej na straży temperatury. 

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury najnowszego magazynu biznesowego Województwa Małopolskiego a w nim: zmiany w prawie zamówień publicznych, niezwykłe "wyspy" SLOWGUIDE, DISKUS - tu giną dane bezpowrotnie, gospodarka w dobie pandemii.

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury najnowszych wiadomości gospodarczych z Małopolski. W kolejnym numerze magazynu Business in Małopolska znajdą Państwo tematy dotyczące m.in.: spodziewanej rewolucji na rynku pracy, wyjątki od zasad wdrażania i rozliczania projektów w związku z COVID-19 a także przeczytają Państwo relację z Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

 

 

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury najnowszych wiadomości gospodarczych z Małopolski. W kolejnym numerze magazynu Business in Małopolska znajdą Państwo tematy dotyczące m.in.: Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej, stanu gospodarki w czasach pandemii oraz przeczytają Państwo o najnowszym małopolskim wynalazku - respiratorze firmy VentilAid. Jeżeli zainteresował Państwa nasz kwartalnik, staliśmy się dla Państwa inspiracją lub mają Państwo spostrzeżenia na temat naszego magazynu uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższej ankiety.
 

ANKIETA MAGAZYNU BUSINESS IN MAŁOPOLSKA

pdf

Wydawnictwa

Najserdeczniej zapraszamy do lektury  wiadomości gospodarczych z Województwa Małopolskiego. W najnowszym numerze Business in Małopolska przeczytają Państwo o sukcesach małopolskich firm oraz o możliwościach wsparcia działalności eksportowej w szczególności dla sektora Małych i Średnich przedsiębiorstw.

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy serdecznie do lektury najnowszego czasopisma Business in Małopolska. W grudniowym numerze prezentujemy przykłady innowacyjnych firm z małopolski, których produkty stały się gospodarczymi wizytówkami regionu w skali międzynarodowej. Ponadto znajdą Państwo wyczerpującą prognozę ekonomiczną perspektyw wzrostu polskiej gospodarki oraz aktualną analizę rynku HR w  Małopolsce. W najnowszym magazynie odnajdą Państwo również relację z misji przyjazdowej przedsiębiorców z Senegalu, organizowanej przez Zespół Centrum Business in Małopolska.

 
pdf

Wydawnictwa

Praca w rytmie Kaizen, czyli o tym jak japońska filozofia ciągłego doskonalenia sprawdza się w Małopolsce. Zachęcamy do zapozniania się z najnowszą inwestycją koncernu Mabuchi Motor w Polsce i analizą zależności pomiędzy Polakami i Japończykami.

 

pdf

Wydawnictwa

W kolejnym wydaniu naszego magazynu zapraszamy w podróż do Kazachstanu, który otwiera wrota do olbrzymiej gospodarki azjatyckiej. W tym wydaniu skupimy się także na działaniach wspierających nowe inwestycje po wejściu nowych przepisów regulujących działalność specjalnych stref ekonomicznych.

 

pdf

Wydawnictwa

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce ostatni  numer  „Business in Małopolska”, wydawany dotąd w tej formie w ramach projektu „Power up your Business in Małopolska”. Od czasu ukazania się pierwszej edycji, w maju ubiegłego roku, w kolejnych dziesięciu wydaniach staraliśmy się przybliżyć najciekawsze nowe kierunki eksportowe, zachęcić do udziału w wydarzeniach gospodarczych, pokazać przykłady dobrych praktyk tworzenia i zarządzania przedsiębiorstwami.    

pdf

Wydawnictwa

W bieżącym wydaniu „BiM”  przede wszystkim  zachęcamy do podróży do krajów kaukaskich: Gruzji, Armenii i Azerbejdżanuoraz ponowniew rejon Bliskiego Wschodu.

pdf

Wydawnictwa

W kolejnym numerze „BiM” sporo miejsca poświęcamy krajom arabskim. Zarówno wskazując jako intersujący kierunek dla realizacji strategii eksportu jak również  pokazując nasze dotychczasowe osiągnięcia – promocję regionalnych firm kosmetycznych w Dubaju,

pdf

Wydawnictwa

Kolejne miesiące realizacji naszego projektu, zwanego w skrócie „Power up…”, stoją pod znakiem nowych wydarzeń, wyzwań i rozszerzania „strefy wpływów” małopolskich przedsiębiorstw, które zechciały towarzyszyć       nam we wspólnych przedsięwzięciach.

pdf

Wydawnictwa

W bieżącym numerze skupiamy się na Hiszpanii, a przede wszystkim na katalońskim Mobile World Congress, podczas którego, dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu, zbudujemy stoisko dla potrzeb prezentacji małopolskich firm z branży nowych, innowacyjnych technologii.

pdf

Wydawnictwa

Tym razem proponujemy podróż do Wietnamu i to zarówno myślami, gdyż warto rozważyć możliwości jakie daje ten obiecujący azjatycki rynek, jak i osobiście, biorąc udział w polskiej misji gospodarczej do Wietnamu 27–30 listopada 2017 r.

pdf

Wydawnictwa
Po wakacyjnych podróżach, przygotowaniach do kolejnych miesięcy planowania, działania i podejmowania nowych wyzwań, proponujemy przyjrzenie się jeszcze jednemu  egzotycznemu rynkowi, czyli Chinom.
 

 

pdf

Wydawnictwa

W trzecim numerze „Business in Małopolska” staramy się zainteresować Państwa m.in. rynkiem i możliwościami działania w Islamskiej RepubliceIranu.   

pdf

Wydawnictwa

Zapraszamy do lektury kolejnego numeru „Business in Małopolska”. Tym razem  opisujemy szerzej rynek  naszych zachodnich sąsiadów – rynek niemiecki.

pdf

Wydawnictwa

Mamy   przyjemność zaprosić do lektury pierwszego numeru nowego kwartalnika pt. „Business in Małopolska”, poświęconego  gospodarce naszego województwa. Kwartalnik jest elementem projektu pod nazwą „Power up your Business in Małopolska”.      

pdf

Wydawnictwa

Doing business in Małopolska

pdf

Wydawnictwa

Niniejszy przewodnik jest uzupełnieniem oraz odpowiedzią na uwagi zgłaszane przez Czytelników i Użytkowników przewodnika Praktyczna komercjalizacja B+R.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny