18 sierpnia 2022 r. Centrum Business in Małopolska zorganizowało bezpłatne szkolenie, poruszające najważniejsze kwestie związane z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce. Szkolenie przeprowadzili eksperci z firmy MOBIREL.

Podczas szkolenia przedsiębiorcy dowiedzieli się:

  • którzy cudzoziemcy posiadają dostęp do polskiego rynku pracy bez zezwoleń na pracę
  • jakie są rodzaje zezwoleń na pracę
  • jakie formalności wiążą się z przyjazdem cudzoziemców do Polski (w tym wizy pracownicze oraz ruch bezwizowy)
  • jak uzyskać zezwolenia na pobyt czasowy i stały
  • jak wygląda kontrola legalności zatrudnienia

Szkolenie skierowane było do:

Szkolenie przeznaczone jest dla przedsiębiorców z województwa małopolskiego - małych, średnich i dużych firm. Program szkolenia skierowany jest do przedsiębiorców zainteresowanych zatrudnieniem cudzoziemców w swojej firmie. Będzie pomocne dla pracowników działów kadrowych, księgowych oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

Prowadzący szkolenie

Szkolenie poprowadzą eksperci na co dzień zajmujący się administracją zatrudnienia cudzoziemców w Polsce:

Joanna Cieślik – prawnik wyspecjalizowany w dziedzinie prawa migracyjnego; General Manager firmy MOBIREL, świadczącej usługi z zakresu administracji zatrudnienia cudzoziemców, z którą związana jest od 2015 roku.

Michał Ejiofor - założyciel firmy MOBIREL, wspierającej procesy zatrudnienia cudzoziemców na terenie z całej Polski. Ekspert i praktyk w dziedzinie migracji. Osobiście uczestniczył w procesach zatrudnienia obywateli z ok. 100 krajów.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny