Konferencja Doing business in Romania, 21 września 2022

21 września 2022 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyła się konferencja „Doing business in Romania”, której organizatorami byli Centrum Business in Małopolska i Konsulat Honorowy Rumunii w Krakowie.

Doing business in Hungary

30 marca 2022 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyła się konferencja Doing Business in Hungary, organizowana przez Centrum Business in Małopolska oraz Polsko-Węgierską Izbę Gospodarczą. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Konsulatu Generalnego Węgier w Krakowie.

Krakowski Park Technologiczny nagrodził najlepsze inwestycje 2021 roku

Nagrody KPT trafiły do inwestorów, którzy w ubiegłym roku otrzymali ulgi podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. Wydarzenie odbyło się 21 czerwca, w Dniu Przedsiębiorcy obchodzonym w Polsce od 2016 roku. Największe inwestycje w ubiegłym roku należały do firm Royal Canin i MAN Trucks. Pionierem w gminie została firma Almus, a nagroda za najodważniejszą decyzję inwestycyjną przypadła firmie Grupa Kęty. Nagrodzony został też samorząd, Gmina Szczurowa. W ubiegłym roku KPT wydał 68 decyzji o przyznaniu wsparcia, a firmy zadeklarowały realizacje inwestycji o wartości 2 559 124 298,36 zł i utworzenie 1127 nowych miejsc pracy.          

Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera 2021

1 grudnia 2021 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyło się Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera. Jest to regionalne wydarzenie o charakterze gospodarczym skierowane do firm, administracji publicznej, instytucji okołobiznesowych, podejmujące ważne tematy z puntu widzenia inwestorów i eksporterów. Forum oferuje uczestnikom unikalną platformę wielostronnego dialogu, możliwość nawiązywania kontaktów oraz z uwagi na cykliczność wydarzenia budowania trwałych relacji biznesowych.  

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny