KONFERENCJA DOING BUSINESS IN GERMANY, 30 LISTOPADA 2022

30 listopada 2022 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyła się konferencja „Doing business in Germany” organizowana przez Centrum Business in Małopolska oraz Bank Gospodarstwa Krajowego. 

KONFERENCJA DOING BUSINESS IN ROMANIA, 21 WRZEŚNIA 2022

21 września 2022 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyła się konferencja „Doing business in Romania”, której organizatorami byli Centrum Business in Małopolska i Konsulat Honorowy Rumunii w Krakowie.

KONFERENCJA DOING BUSINESS IN HUNGARY, 30 MARCA 2022

30 marca 2022 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyła się konferencja Doing Business in Hungary, organizowana przez Centrum Business in Małopolska oraz Polsko-Węgierską Izbę Gospodarczą. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Konsulatu Generalnego Węgier w Krakowie.

SPOTKAJMY SIĘ W POLSKIEJ STREFIE INWESTYCJI, 21 CZERWCA 2022

Nagrody KPT trafiły do inwestorów, którzy w ubiegłym roku otrzymali ulgi podatkowe w ramach programu Polska Strefa Inwestycji. Wydarzenie odbyło się 21 czerwca, w Dniu Przedsiębiorcy obchodzonym w Polsce od 2016 roku. Największe inwestycje w ubiegłym roku należały do firm Royal Canin i MAN Trucks. Pionierem w gminie została firma Almus, a nagroda za najodważniejszą decyzję inwestycyjną przypadła firmie Grupa Kęty. Nagrodzony został też samorząd, Gmina Szczurowa. W ubiegłym roku KPT wydał 68 decyzji o przyznaniu wsparcia, a firmy zadeklarowały realizacje inwestycji o wartości 2 559 124 298,36 zł i utworzenie 1127 nowych miejsc pracy.          

MAŁOPOLSKIE FORUM OBSŁUGI INWESTORA I EKSPORTERA, 1 GRUDNIA 2021

1 grudnia 2021 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego odbyło się Małopolskie Forum Obsługi Inwestora i Eksportera. Jest to regionalne wydarzenie o charakterze gospodarczym skierowane do firm, administracji publicznej, instytucji okołobiznesowych, podejmujące ważne tematy z puntu widzenia inwestorów i eksporterów. Forum oferuje uczestnikom unikalną platformę wielostronnego dialogu, możliwość nawiązywania kontaktów oraz z uwagi na cykliczność wydarzenia budowania trwałych relacji biznesowych.  

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny