Gdzie inwestować w Polsce? Małopolska to region, który jest jednym z najczęściej wybieranych przez inwestorów zagranicznych

Gdzie inwestować w Polsce? W branży nowoczesnych usług biznesowych wybór jest oczywisty: w Krakowie. Kraków od lat jest w czołówce rankingów dla lokalizacji centrów BPO/SSC/IT tak w Europie jak i na świecie.

Gdzie inwestować w Polsce? W województwie małopolskim dysponujemy bogatą ofertą terenów inwestycyjnych, w tym położonych w strefach aktywności gospodarczej oraz objętych specjalną strefą ekonomiczną. Aby uzyskać szczegółowe informacje, prosimy o skontaktowanie się z Centrum Business in Małopolska.

Gdzie inwestować w Polsce? Województwo małopolskie jest jedną z najlepszych lokalizacji dla inwestycji w Polsce, tak dla przemysłu nowoczesnych technologii i branży usług (Kraków), jak i dla tradycyjnych branż przemysłu (strefy gospodarcze zlokalizowane poza stolicą regionu).

Gdzie inwestować w Polsce? Położenie geograficzne województwa małopolskiego powoduje, że jest doskonałą lokalizacją tak dla firm wymagających połączeń komunikacyjnych z południem Europy (bliskość granic Słowacji i Czech), jak i zachodniej i wschodniej Europy (autostrada A4 łącząca Niemcy i Ukrainę). Nieodległa autostrada A1 zapewnia również kontakt z portami morskimi na północy kraju.
 

Partnerzy CeBiM

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny Małopolskie parki przemysłowe