Expo Agrofuturo, to jedno z najważniejszych wydarzeń dla sektora rolniczego w Ameryce Łacińskiej.

Expo Agrofuturo

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w targach Expo Agrofuturo. Wydarzenie odbędzie się w Bogocie w dniach 26-28 października br.

W wydarzeniu biorą udział wszyscy uczestnicy łańcucha produkcyjnego - producenci płodów rolnych i maszyn rolniczych oraz dystrybutorzy. Targi są idealną okazja do pozyskiwania strategicznych partnerów i przedstawicieli dla swoich produktów i usług. Organizatorom wydarzenia przyświeca również cel jakim jest tworzenie lepszego, bardziej zrównoważonego rolnictwa przyszłości. Uczestnicy targów mogą wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących, jak np. w forum dotyczącym hodowli bydła czy międzynarodowym kongresie poświęconym rolnictwu i rybołówstwu.

Organizatorzy zapraszaja do udziału w polskim stoisku producentów:

 • maszyn i narzędzi rolniczych,
 • opakowań,
 • nowoczesnych technologii i rozwiązań dla rolnictwa.


W ramach polskiego stoiska Ambasada RP w Bogocie udostępni nieodpłatnie zakwalifikowanym przedsiębiorcom część powierzchni wystawienniczej. Po stronie uczestników leżą koszty transportu i zakwaterowanie na czas targów. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zapewni pomoc językową oraz zajmie się organizacją spotkań B2B dla polskich przedsiębiorstw.

Więcej informacji udziela Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Bogocie:

 • Anna Dobrzycka - Business Development Manager
  e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  nr tel. +57 311 562 5179 (Whatsapp)
   
 • Tomasz Bajon - Ekspert
  e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  nr tel. +57 316 044 9986 (Whatsapp)


Firmy zainteresowane udziałem w targach Expo Agrofuturo i prezentacją oferty w ramach Polskiego Stoiska Narodowego, zaproszone są do zgłaszania się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 31 sierpnia 2022 r.

Więcej informacji o targach:

Źródło

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny