34. edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów Organicznych i Naturalnych SANA zgromadzi wystawców i kupców z sektorów takich jak: żywność, kosmetyki naturalne i organiczne, ekologiczny styl życia.

Polska Izba Biznesowa we Włoszech razem z Targami w Krakowie ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców do uczestnictwa we włoskich targach SANA, które odbędą się w dniach  8-11 września br. w Bolonii.

34. edycja Międzynarodowej Wystawy Produktów Organicznych i Naturalnych SANA zgromadzi wystawców i kupców z sektorów takich jak: żywność, kosmetyki naturalne i organiczne, ekologiczny styl życia. Obok targów SANA odbędzie się też Sanatech, profesjonalna wystawa poświęcona sektorowi ekologicznej i zrównoważonej żywności i rolnictwa, hodowli zwierząt oraz wellness.

PIB zapewnia wsparcie logistyczne i merytoryczne na każdym etapie przygotowań do targów, np. profesjonalne tłumaczenie materiałów, wsparcie w kontaktach z organizatorem, zapewnienie tłumaczek i hostess  na czas trwania eventu. Włochy to rynek dojrzały, w wielu sektorach nadal chłonny, ale wymagający odpowiedniego przygotowania i odpowiedniej strategii i wymaga odpowiedniego wsparcia, które Izba może zapewnić, a targi SANA, na które serdecznie zaprasza przy wsparciu PIB  mogą stać się przepustką do wejścia na włoski i okoliczne rynki.

Kontakt: pani Ewa Trzcińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty rejestracyjne

Więcej informacji

Źródło

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny