W imieniu Koła Naukowego Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ zapraszamy na IV Ogólnopolską Konferencę Prawa Podatkowego ”(Nie)bezpieczne Podatki”, która odbędzie się w dniu 12 stycznia 2022 r. w formule zdalnej.

 
O konferencji
 
Tematyka Konferencji obejmie w szczególności zagadnienia związane z zagrożeniami, jakie może nieść prawo podatkowe.
 
Grono prelegentów przedstawi zagadnienia dotyczące zachowań i sposobów stosowania prawa przez organy podatkowe w kontekście poczucia bezpieczeństwa i pewności prawa podatkowego, a także kwestie związane z procesem legislacji ustaw podatkowych oraz odpowiedzialności podatników.
 
Zwieńczeniem Konferencji będzie panel dyskusyjny, podczas którego przedstawiciele różnych zawodów prawniczych postarają się odpowiedzieć na pytania dotyczące bezpieczeństwa podatków. 
 
Prelegenci
 
Aby wprowadzić zróżnicowanie w spojrzeniu na tematykę wydarzenia i jak najrzetelniej przedstawić jego złożoność, podczas Konferencji prelekcje przedstawią wybitne postaci ze środowiska akademickiego, prawnego, ekonomicznego, administracyjnego oraz osoby ze świata biznesu i praktycy. 
 
Dla kogo
 
Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich pasjonatów prawa i zagadnień podatkowych, a także zachęcamy do zainteresowania wydarzeniem osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę we wspomnianych obszarach.
 
Rejestracja
 
Konferencja jest nieodpłatna, a dla wszystkich uczestników zostały przewidziane certyfikaty uczestnictwa biernego.
 
Link do zapisów dla uczestników biernych: https://forms.office.com/r/dUFdf99XLL
 
Konferencja odbędzie się w całości w formie zdalnej. Harmonogram Konferencji zostanie opublikowany wkrótce.
 
Aby być na bieżąco dołącz do wydarzenia na Facebooku.
 
O organizatorach
 
Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP Uniwersytetu Jagiellońskiego jest prężnie działającym kołem naukowym, promującym wiedzę z zakresu prawa, w szczególności prawa podatkowego na szeroką skalę. Organizowane przez Koło ogólnopolskie konferencje podatkowe zdobywają coraz większą publikę od wielu lat. W tych znaczących w świecie, nie tylko akademickim, wydarzeniach naukowych biorą udział prelegenci szanowani w akademickich kręgach, jak również specjaliści zajmujący się prawem podatkowym z praktycznej strony. 
 
 
 
Źródło: Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny