Już 15 grudnia 2021 r. odbędzie się konferencja B+R organizowana przez Centrum Projektów Badawczych UE przy Instytucie Podstawowych Problemów Techniki PAN.

 
Dlaczego warto
 
Tegoroczna edycja konferencji „Jak skutecznie tworzyć strategie B+R w polskim przemyśle?” dedykowana będzie przedstawieniu możliwości, jakie stoją przed polskimi przedsiębiorstwami dzięki nowej perspektywie finansowej. Gra warta jest świeczki, ponieważ dotyczy oferty z Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG) 2021-2027 o budżecie 7,9 miliarda euro, Programu Ramowego Horyzont Europa – niemal 95 miliardów euro oraz funduszy regionalnych na lata 2021-2027. Jak co roku, Konferencja będzie forum wymiany najlepszych praktyk w odniesieniu do tworzenia w przedsiębiorstwach ekosystemu przyjaznego do prowadzenia działalności innowacyjnej. Poznamy historie sukcesu beneficjentów minionej perspektywy, jak również tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie innowacji. Istotną częścią wydarzenia będzie pokazanie korzyści płynących z systemu wsparcia oferowanego przez STEP – Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt oraz Innovation Coach. Usłyszymy jak zacząć i jakie niesie to ze sobą korzyści.
 
To już 5. edycja tego wydarzenia. Poprzednie cieszyły się dużym zainteresowaniem środowiska i gromadziały każdorazowo ok. 250 uczestników.
 
Dla kogo jest to wydarzenie
 
Konferencja skierowana jest do polskich firm, zainteresowanych wejściem na ścieżkę innowacji, jak również realizujących projekty B+R+I. 
 
Program konferencji
 
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia (w tym program, informacje o prelegentach oraz formularz rejestracyjny) dostępne są na stronie internetowej.
 
Formuła wydarzenia
 
Wydarzenie odbędzie się w formule on-line. Udział jest bezpłatny.
 
Zachęcamy do udziału w wydarzeniu!
 
Źródło: Centrum Projektów Badawczych UE przy PAN
 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny