Zapraszamy na bezpłatną konferencję i do zdalnej eko-strefy wystawienniczej podczas VI Małopolskiego Forum Finansowego, organizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego 24 listopada 2021 r.

O forum
 
Małopolskie Forum Finansowe to cykliczne wydarzenie o charakterze edukacyjno-informacyjnym dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem przedsiębiorczości. Celem Forum Finansowego jest wspieranie budowania przewagi konkurencyjnej małopolskich firm poprzez podniesienie świadomości przedsiębiorców i potencjalnych przedsiębiorców w zakresie aktualnej oferty, pozwalającej na pozyskanie zewnętrznych źródeł finansowania na działalność oraz na rozwój biznesu. Forum to miejsce, gdzie w syntetyczny sposób przedstawiane jest szeroka rynkowa oferta finansowa. W jednym miejscu znakomici mówcy poruszają ważne problemy, przedstawiają nowe rozwiązania. Ci, którzy z takich rozwiązań już korzystali, dzielą się doświadczeniem.
 
Tegoroczna, już szósta edycja forum, odbędzie się 24 listopada 2021 r., godz. 9.00 - 15.00. Wydarzenie odbędzie się w formule on-line.
 
 
Dlaczego warto
 
W trakcie konferencji będzie możliwość spotkania się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji naukowych, klastrów, instytucji otoczenia biznesu i wszystkimi zainteresowanymi rozwojem przedsiębiorczości. Tematem przewodnim tegorocznego MFF  jest zielony rozwój firm.
 
Warto wziąć udział w wydarzeniu, jeśli chcecie dowiedzieć się:
 
  • jak i skąd pozyskać zewnętrzne źródła finansowania na prowadzoną działalność gospodarczą?
  • skąd brać środki na nowe inwestycje i nowe technologie?
  • jak przemysł 4.0 i  nowe technologie pomagają w zielonej transformacji?
  • co dla firm wynika z Nowego Zielonego Ładu?
  • czym są zielone obligacje?
  • gdzie szukać wysokiej jakości usług rozwojowych?
  • jak zdobyć fundusze na specjalistyczne usługi szkoleniowo – doradcze dla firm w obszarze odzysku materiałów?
 
Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest tutaj.
 
Rejestracja
 
Zgłoszenia do udziału w konferencji przyjmowane są poprzez formularz elektroniczny na stronie internetowej.
 
Udział w konferencji jest bezpłatny.
 
Źródło: MARR SA
 
 
 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny