Dzięki oryginalnym procedurom, know-how i wynalazkom w Twojej firmie, budujesz swoją przewagę konkurencyjną. Zadbaj o to, aby Twoja własność intelektualna – innowacyjne projekty, produkty, wiedza, technologie – była odpowiednio chroniona. Weź udział w webinarium „Patent na dobry początek” i dowiedz się jak znaleźć najlepszą metodę ochrony tajemnicy swojego przedsiębiorstwa!

To bezpłatne wydarzenie organizowane przez Województwo Małopolskie poświęcone jest tematyce ochrony własności intelektualnej. Skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli start’upów, naukowców planujących komercjalizację swoich badań, a także wszystkich zainteresowanych tematyką. Tym razem spotykamy się w formule online.

25 października 2021 r.

Swoją wiedzą podzielą się z Państwem:

Andrzej Kacperski - Polski i europejski rzecznik patentowy

Joanna Kluczewska-Strojny - Prawnik, polski i europejski Rzecznik Patentowy, członek Polskiej Izby Rzeczników Patentowych

Mariusz Strojny - Doradca biznesowy, ekspert w tematyce patentowej, transferze technologii, badaniach patentowych

REJESTRACJA

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować. Webinarium odbędzie się za pośrednictwem platformy FRESHMAIL. Link do spotkania zostanie przesłany przed rozpoczęciem seminarium.

ZapraszaMY do udziału!

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny