Już teraz możesz zgłosić swój udział w kolejnej edycji wirtualnych warsztatów dla firm MŚP z Małopolski, które pomogą Ci w uzyskaniu wiedzy oraz umiejętności niezbędnych w procesie poszukiwania nowych partnerów biznesowych oraz rozwijania nowych rynków handlowych.

 

W ramach projektu Promocja Bioregionu Małopolska (ProBioM-2) Klaster LifeScience Kraków zaprasza do udziału w cyklu praktycznych warsztatów, prezentujących szereg zagadnień, które pozwolą Ci przygotować się do kontaktu z Partnerami, z którymi chciałbyś nawiązać współpracę.

Program warsztatów został przygotowany z myślą zarówno o początkujących jak i rozwijających się MŚP. Interaktywne spotkania w formie online będą mieć charakter teoretyczno-praktyczny i obejmą następujące tematy:

 • 24.06.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Przygotowanie merytoryczne i techniczne oraz prezentacja oferty biznesowej na spotkaniach b2b
 • 25.06.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Udział w spotkaniach b2b i negocjowanie opcji i warunków współpracy
 • 28.06.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Marketing i sprzedaż, w tym rozpoznanie i badanie rynków docelowych
 • 29.06.2021, godz. 09:00 – 13:15
  Efektywne prezentacje oferty na scenie (StartUp pitching)

Uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę, pozwalającą na wzmocnienie kompetencji niezbędnych dla realizacji strategii internacjonalizacji w przedsiębiorstwie.

W warsztatach mogą brać udział firmy MŚP mające siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego, prowadzące działalność w dziedzinach należących do inteligentnych specjalizacji Regionu ze szczególnym naciskiem na sektor life science.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Każda firma może zgłosić maksymalnie dwóch pracowników.

Czy wiesz co myśli Klient, gdy zaczyna czytać Twoją ofertę? Czy wiesz czego poszukuje w jej treści? Czy wiesz jak poruszyć jego emocje? Czy potrafisz zjednywać sobie odbiorców, wzbudzać zaufanie, skupiać uwagę?  Wiesz jak skutecznie negocjować warunki cenowe i obronić wartość swojego produktu lub usługi? Czy umiesz skonstruować efektywny komunikat, opracować dobrą historię i zaangażować swoich odbiorców? Znasz praktyki i triki, które pomagają przygotować skuteczną prezentację? Zgłoś się już dzisiaj i uzyskaj odpowiedzi na te pytania!

Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy:
Krzysztof Zieliński, tel.: 661 109 674, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ramach projektu ProBio Małopolska 2.0. Klaster LifeScience Kraków wspiera firmy sektora MŚP, mające swoją siedzibę w Małopolsce oraz prowadzące działalność innowacyjną.

Informacje oraz warunki udziału znajdziesz na stronie Klastra. Dołącz do projektu! Skontaktuj się z Klastrem w celu omówienia szczegółów!
Osoba kontaktowa: Beata Osolińska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 512 073 207

Źródło

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny