Województwo Małopolskie to Główny Partner tegorocznego Forum Ekonomicznego w Karpaczu. To kluczowe wydarzenie, które gromadzi najważniejszych przedstawicieli polityki i biznesu w Europie. Podczas Forum Województwo Małopolskie ulokowało swoje stoisko wystawiennicze, na którym eksperci z Centrum Business in Małopolska udzielają informacji m.in w zakresie wsparcia dla przedsiębiorców i możliwośći inwestowania w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Forum Ekonomiczne to najważniejsze spotkanie przedstawicieli świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej. Odbywa się ono od 1992 roku, a jego celem jest tworzenie korzystanego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej w Europie. Organizatorem Forum Ekonomicznego w Krynicy jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.

Obecność gospodarcza na Forum Ekonomicznym realizowana jest w ramach projektu pn. "Power up Your Business in Małopolska 2" finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na latach 2014-2020. Pełna oferta działań dla przedsiębioorców w ramach projektu dostępna jest TUTAJ.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny