Zapraszamy na sesję Q&A nt. wsparcia, które można otrzymać w ramach projektu BOWI - 20 sierpnia 2020 r, godz. 10.30

Firmy z Małopolski mogą sięgnąć po grant na eksperyment w obszarze Przemysłu 4.0. Niezależnie czy chcesz zmienić swój produkt czy udoskonalić metody wytwarzania i sprzęt w fabryce możesz się zgłosić. 60 tys euro i współpraca z VTT z Finlandii oraz KPT z Krakowa to świetna oferta. Webinarium będzie sesją Q&A, w ramach której będzie można posłuchać więcej o projekcie i zadać pytania.

W ramach projektu BOWI, małopolskie firmy mogą uzyskać grant w wysokości nawet 60 tys. euro.
Grant przewidziany jest dla małych i średnich firm (a nawet dużych do 3000 zatrudnionych) z województwa małopolskiego, które chcą przetestować możliwość wykorzystania nowych technologii w swojej fabryce lub które zajmują się rozwojem technologii z obszarów Internetu Rzeczy, robotyki, automatyzacji i inteligentnej fabryki czy też sztucznej inteligencji (AI).
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września br.

W aplikacji należy przedstawić projekt na etapie zaawansowanego prototypu, który zakłada rozwój technologii lub produktów z obszarów m.in.: Internet Rzeczy, robotyka, automatyzacja produkcji i inteligentna fabryka, digital twin, sztuczna inteligencja (AI).
Projekt wystartuje już z końcem 2020 r. i potrwa 10 miesięcy.

Zwycięzcy, oprócz wsparcia finansowego, mogą liczyć także na wsparcie mentorów w zakresie zarówno technologii, jak i strategii biznesowej oraz dostęp do infrastruktury.

Na wszystkie pytania związane ze składaniem wniosku odpowie Bartosz Józefowski odpowiedzialny za realizację projektu. 

Zapraszamy!

Więcej informacji o projekcie BOWI można znaleźć TUTAJ

Źródło: Krakowski Park Technologiczny

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny