Planując rozwój przedsiębiorstwa, warto wziąć pod uwagę wynajem nieruchomości. Nowe Centrum Administracyjne proponuje działki na wynajem, które mogą być prawdziwą gratką dla inwestorów. 

Wynajem nieruchomości w prestiżowej lokalizacji zawsze się opłaca. W tej kwestii nic się nie zmienia od lat. Tym bardziej w Krakowie i w okolicach, gdzie przedsiębiorcy ciągle szukają atrakcyjnych miejsc dla swoich inwestycji. Warto wiedzieć, że wynajem działki jest bardzo dobrym wyborem, jeśli nie chcemy wydawać dużej sumy pieniędzy lub prowadzimy działalność gospodarczą okresowo. Podpisujemy umowę na określony czas i po jej zakończeniu nie ponosimy dalszych kosztów. Niski koszt początkowy jest z pewnością zaletą wynajęcia działki.

Świetna lokalizacja to przepis na sukces

Wynajem działki w pobliżu międzynarodowego lotniska to świetna okazja inwestycyjna. Kraków Airport to największy regionalny port lotniczy w Polsce, co sprawia, że teren ma ogromny potencjał inwestycyjny. Można to doskonale wykorzystać, chociażby na cele usługowe, produkcyjne czy magazynowe. Tego typu działki inwestycyjne charakteryzują się przeznaczeniem produkcyjno–usługowym, a zważywszy na bezpośrednie sąsiedztwo Kraków Airport, są idealnym miejscem pod obiekty biurowe lub multifunkcjonalne centrum logistyczne. W tym tkwi olbrzymi potencjał. Wynajem tak atrakcyjnie zlokalizowanej działki, to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.
 
Przetarg na najem nieruchomości Spółki położonej w Krakowie, w sąsiedztwie MPL Kraków-Balice
 
Biznesowy potencjał
 
To nie wszystko! Spółka Nowe Centrum Administracyjne proponuje także wynajem nieruchomości położonej w Brzączowicach, w sąsiedztwie jeziora Dobczyckiego. Tak atrakcyjne położenie, wprost prosi się o wykorzystanie tej okazji do celów usługowych, projektów eventowych, filmowych, koncertowych. Jest to wymarzone miejsce, aby w otoczeniu pięknych krajobrazów zorganizować wydarzenie, o którym wszyscy będą mówić!
 
Przetarg na najem hali magazynowej w Brzączowicach
 
Jeśli natomiast nieobce są ci wyzwania związane z branżą logistyczno-transportową, czy działalnością kurierską i przewozową, to warto zainteresować się dogodnymi warunkami potencjalnej przestrzeni magazynowej, oferowanej przez Nowe Centrum Administracyjne przy ul. Tomickiego w Krakowie.
 
Przetarg na najem nieruchomości Spółki położonej w Krakowie, przy ul. Tomickiego, zabudowanej halą magazynową
 
Narodowe Centrum Administracyjne w Krakowie
 
Każdy, kto działa już jakiś czas w biznesie, wie, że solidny partner w interesach to podstawa. Jak wskazuje wiele badań, brak zaufania stanowi istotną barierę dla bardziej efektywnych form współpracy. W dzisiejszych czasach ofert nie brakuje, ale tych prowadzonych przez profesjonalne i doświadczone firmy nie ma zbyt wiele.
 
Dlatego też inwestorzy powinni zainteresować się ofertą Nowego Centrum Administracyjnego w Krakowie. Jest to przedsiębiorstwo powołane w celu rewitalizacji kompleksu budynków dawnego Centrum Administracyjnego Huty im. Tadeusza Sendzimira, położonego w Nowej Hucie. Spółka ta została utworzona przez Skarb Państwa w 2014 roku w celu restrukturyzacji majątku państwowego. Następnie w wyniku zmian właścicielskich w roku 2019 udziały Nowego Centrum Administracyjnego nabył Krakowski Park Technologiczny, a wizja spółki uległa znacznemu rozszerzeniu. Teraz Nowe Centrum Administracyjne zajmuje się też sprzedażą budynków na terenie całej Małopolski. Nowe Centrum Administracyjne nieustannie pracuje na miano sprawdzonego i solidnego partnera w interesach. Kontrakt zawarty z takim kontrahentem opiera się więc na solidnych podstawach i gwarancjach bezpieczeństwa. Najważniejsze jest to, że proces wynajmu przebiega szybko i bez zbędnych formalności.
 
 
Zapraszamy do składania ofert i oglądania działek!
 
Źródło: Gazeta Krakowska

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny