Bank Gospodarstwa Krajowego i Krakowski Parki Technologiczny zapraszają przedsiębiorców na bezpłatną konferencję dotyczącą otoczenia gospodarczego i gotowości rynku na nowe inwestycje.

Konferencja dla przedsiębiorców pt. "Czekać, czy nie czekać? Czy to już odpowiedni moment na inwestycje?" odbędzie się w Krakowie 26 października 2021 r. o godz. 11:00 w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (ul. Podole 60).

Podczas spotkania eksperci z Banku Gospodarstwa Krajowego i Krakowskiego Parku Technologicznego zwrócą uwagę na otoczenie gospodarcze - czy sprzyja inwestycjom, czy rynek jest na nie gotowy. Prelegenci opowiedzą też o sposobach finansowania inwestycji (kapitałowe, dłużne), o możliwościach ich zabezpieczania oraz o ulgach podatkowych dla firm, które chcą się rozwijać. Będzie też możliwość konsultacji z prelegentami i rozmów z uczestnikami spotkania. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału osobiście zapraszamy na transmisję na żywo online.

Program spotkania:

11:00 – 11:10 Powitanie gości

Grażyna Trytek, Dyrektor Rozwoju Regionu, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Przedstawiciel Krakowskiego Parku Technologicznego

11:10 – 11:40 Czekać, czy nie czekać? Czyli czy to już odpowiedni moment na inwestycje?

Piotr Dmitrowski, Menedżer Zespołu Analiz Rynków Finansowych, BGK

11:40 – 11:55 O sposobach finansowania słów kilka

Grażyna Trytek, Dyrektor Rozwoju Regionu, BGK

11:55 – 12:10 Sprawdzamy czy rynek jest już gotowy na inwestycje? / Twoje pomysły, nasze sprawdzone rozwiązania – to działa

Paweł Wójtowicz, Dyrektor Biura Finansowania Projektów Regionalnych, BGK

12:10 – 12:25 Czy % mogą być niebezpieczne? Możliwe rozwiązania

Tomasz Dziedzic, Ekspert, Departament Współpracy na Rynkach Finansowych, BGK

12:25 – 12:40 Polska Strefa Inwestycji

Łukasz Blacha, koordynator projektów, Krakowski Park Technologiczny

12:40 – 12:55 VINCI ZASI - finansowanie polskiej myśli technologicznej

Piotr Woliński - Vinci, spółka zależna BGK

12:55 – 13:10 Pytania od uczestników

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o przesłanie informacji na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Źródło: BGK i KPT

 

 

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny