Nowe centra usług biznesowych, których powstanie planują w Polsce takie firmy jak: Dyson, Zimmer Biomet, czy Leo Pharma, mogą stworzyć ponad 2 tys. miejsc pracy.

Sypnęło inwestycjami w centra usług biznesowych. Dyson, brytyjski producent m.in. odkurzaczy, ma otwartą rekrutację na kilkadziesiąt stanowisk, w tym dla specjalistów od finansów i HR, w powstającym właśnie centrum usług w Krakowie, które docelowo ma mieć 300 pracowników.

Tyle samo chce zatrudnić amerykański producent sprzętu medycznego, który może wejść do Polski. AT&T planuje zatrudnienie ponad 700 osób w centrum operacyjnym w Katowicach" - pisze "Puls Biznesu".

"200 osób może zrekrutować Zimmer Biomet, notowany w NYSE producent sprzętu wykorzystywanego w chirurgii (...). Leo Pharma, duża firma farmaceutyczna, rozważa otwarcie centrum usług w Trójmieście, w którym zatrudni do 300 osób. Centrum firmy z branży FMCG może pojwawić się w Warszawie lub Łodzi i zatrudnić 300 osób. Tylko te sześć firm może stworzyć ponad 2 tys. miejsc pracy. A lista jest dłuższa" - podaje "Puls Biznesu".

Źródło

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny