5th Annual SelectChicago FDI Conference organizowana jest co roku, a jej głównym tematem są inwestycje bezpośrednie. Jest to jedna z największych konferencji tego typu w obszarze aglomeracji chicagowskiej. W tym roku konferencja ta, podobnie jak wiele innych imprez odbywa się w formie wirtualnej.

SelectChicago to wyselekcjonowany program pomagający zagranicznym inwestorom i międzynarodowym firmom w korzystaniu z regionalnych programów rozwoju gospodarczego obszaru Chicago. Ich zespół współpracuje z inwestorami zagranicznymi, lokalnymi gminami regionu Wielkich Jezior, biurami handlowymi obcych państw, konsulatami, organizacjami rozwoju gospodarczego oraz firmami z Chicago, aby pomóc globalnym inwestorom w inwestowaniu na szczeblu poszczególnych gmin.

W tym roku podczas 5th Annual SelectChicago FDI Conference przedstawiciele Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Chicago uczestniczą w panelach dotyczących polskiego sektora technologicznego (w ramach wsparcia polskich spółek IT w ich ekspansji do USA). Oprócz Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w wydarzeniu wezmą również polskie firmy: Unity Group, ITCorner i Booksy.
 
Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia.

Źródło

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny