Kolejna decyzja Krakowskiego Parku Technologicznego w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Krakowski Park Technologiczny w ramach Polskiej Strefy Inwestycji wydał 13. w tym roku decyzję o wsparciu firmie SAZ sp. z o.o. sp.k.

To rodzinne przedsiębiorstwo powstało w 1989 roku. Dynamiczny rozwój w kolejnych latach doprowadził do biznesowego sukcesu. Dziś SAZ jest wiodącym producentem akcesoriów meblowych. Produkuje m.in.: akcesoria do kuchni, akcesoria do mebli pokojowych, uchwyty do szaf, systemy przesuwne, zawiasy, czy nogi do mebli.

Dobre relacje z klientami zaowocowały wieloma propozycjami współpracy eksportowej (Rosja, Niemcy, Litwa. Dania). Jakość produktów sprawdzana jest w niezależnych jednostkach badawczych. m.in. w: Laboratorium TUV Rheinland LGA GmbH, Laboratorium Proton Sweden, Laboratorium ITTC, czy Instytucie technologii drewna.

Własny park maszynowy, nieustannie unowocześniany, pozwala na samodzielną realizację produkcji na najwyższym możliwym poziomie. W chwili obecnej, spółka SAZ prowadzi produkcję w dwóch oddziałach – zakładzie produkcyjnym w Rzeszotarach i Sieprawiu w województwie małopolskim

Więcej: Krakowski Park Technologiczny

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny