Aktualności dla inwestorów
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie Grunt na Medal 2021. Państwa wysiłek związany z przygotowaniem oferty w sposób istotny wzbogacił zasoby Generatora Ofert Inwestycyjnych PAIH, a w konsekwencji zwiększył szansę na pozyskanie inwestora. Łącznie, z wszystkich regionów do p ...

Aktualności dla inwestorów
Eksperci PAIH opowiedzą zarówno o instrumentach funkcjonujących już na polskim rynku, jak i znowelizowanych zasadach "Programu wspierania inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki polskiej na lata 2011-2030", które ułatwiają otrzymanie wsparcia.

Aktualności dla inwestorów
Wśród tematów szkolenia mi.n. Krajowy Program Odbudowy - postcovidowy program grantów i pożyczek wspierających odbudowę gospodarki po pandemii oraz podstawy prawne działalności na terenie PSI.

Aktualności dla inwestorów
Pandemia nie tylko nie zmniejszyła gotowości do nowych inwestycji w stosunku do poprzedniej edycji z 2019, a wręcz ją umocniła. Ile firm chce inwestować, a ile tworzyć nowe miejsca pracy?

Aktualności dla inwestorów
Od teraz nowe inwestycje mogą uzyskać wsparcie nawet do 25 proc. kosztów kwalifikowanych lub do 20 tys. zł na nowo tworzone miejsca pracy.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny