Aktualności dla inwestorów
Celem przewodnika, który został opracowany w wersji polskiej i angielskiej, jest pokazanie korzyści, jakie płyną z inwestowania w Małopolsce. Jest on skierowany zarówno do inwestorów zagranicznych, jak i krajowych, kt ...

Aktualności dla inwestorów
 Nigdy dotąd zasady korzystania z ulgi inwestycyjnej nie wymagały tak szerokiego spojrzenia z wielu perspektyw jak obecnie. Rok 2022 r. będzie pierwszym rokiem obowiązywania nowej mapy pomocy regionalnej.

Aktualności dla inwestorów
Zmiany w harmonogramie konkursów realizowanych w ramach Programu Inteligentny Rozwój - aktualizacja dotyczy informacji o nowym konkursie „Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację”.

Aktualności dla inwestorów
Blisko 380 mln zł na projekty z zakresu energetyki wiatrowej na lądzie i morzu, technologii wodorowych, magazynów energii i mikrosieci energetycznych i cieplnych trafi do konsorcjów przemysłowo-naukowych. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło pierwszy konkurs ...

Aktualności dla inwestorów
Deweloper 7R oddał do użytkowania dziesiąty obiekt magazynowy w ramach kompleksu 7R Park Kraków w Kokotowie. W nowym obiekcie o powierzchni ponad 33,3 tys. mkw. będą operować najemcy: ESA logistika, Styler, Answear.com i BrandBQ czy właściciel marki Medicine.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny