Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Santiago zaprasza do udziału w międzynarodowych targach poświęconych sektorowi kosmiczno-lotniczemu FIDAE 2022. Wydarzenie odbędzie się w Chile w dniach 5-10 kwietnia br. w ramach współorganizacji misji handlowej polskich firm i instytucji z branży lotniczej i kosmicznej do Chile i Argentyny.

Międzynarodowe targi lotniczo-kosmiczne FIDAE są największym tego typu wydarzeniem w Chile oraz całej Ameryce Łacińskiej. Event gromadzi dorocznie niemal 200 delegacji z blisko 50 krajów oraz ponad 400 wystawców. Targi FIDAE są uznawane na całym świecie za wiodącą imprezę w regionie.

Więcej o targach na stronie wydarzenia.

Obecność na targach związana jest z planowaną misją handlowo-naukową organizowaną przez POLSA, Ambasadami RP w Buenos Aires i Santiago oraz ZBH Santiago de Chile i ZBH Buenos Aires. Po wydarzeniu planowany jest wyjazd do Argentyny (10/14.04.2022), gdzie ZBH Buenos Aires będzie m.in. współorganizować Industry Day w którym uczestniczyć będzie argentyńska agencja kosmiczna CONAE (Comisión Nacional de Actividades Espaciales). Podczas spotkania zostanie zaprezentowany polski sektor kosmiczny oraz odbędą się prezentacje uczestników misji - przedstawicieli polskich firm i jednostek badawczych.

Udział w misji handlowo-naukowej oraz uczestnictwo w targach FIDAE 2022 to doskonała okazja do promocji polskiego sektora lotniczo-kosmicznego. Zainteresowane uczestnictwem firmy oraz instytucje z Polski zachęcamy do kontaktu:

  • Adam Pejcha
    p.o. Kierownika
    Zagraniczne Biuro Handlowe w Santiago
    k. +56 9 3878 3583
    e. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny