W tym roku największe na świecie targi przemysłowe odbędą się od 30 maja do 2 czerwca i potrwają wyjątkowo 4 dni.

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Niemczech i w skali światowej organizatorzy targów zadecydowali o nowym terminie Hannover Messe 2022. W tym roku największe na świecie targi przemysłowe odbędą się od 30 maja do 02 czerwca i potrwają wyjątkowo 4 dni.

Podobnie jak w poprzednich latach zapraszamy małopolskie firmy do udziału w Hannover Messe. Dla firm przemysłowo-technologicznych sektora MŚP oferujemy strefą B2B do indywidualnych rozmów biznesowych na stoisku Business in Małopolska, przygotowywanym przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego. Będzie też możliwość promocji firmy w obrębie strefy multimedialnej stoiska i w materiałach informacyjnych opracowanych w ramach realizowanego projektu.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń.  

Więcej szczegółów: Mateusz Matusik, DWP MARR SA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; tel.:  785 054 904

Wystąpienie na targach Hannover Messe 2022 możliwe jest dzięki realizowanemu w ramach partnerstwa Business in Małopolska projektowi „Power up Your Business in Małopolska 2” (Regionalny Program Operacyjny Województwa Małopolskiego 2014-2020; Poddziałanie 3.3.1 Promocja gospodarcza Małopolski).

Źródło: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego

 

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny