Po wielu miesiącach spotkań on-line, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA oferuje możliwość bezpośredniego spotkania z zagranicznymi przedsiębiorcami, zainteresowanymi współpracą handlową z małopolskimi firmami.

25 października 2021 w Krakowie i 26 października w Nowym Sączu gościć będzie grupa 15 przedsiębiorców z Hiszpanii, reprezentujących następujące branże:

  • producenci żywności: oliwa, oliwki, produkty piekarnicze (przekąski), wysokiej jakości wino, wędliny wieprzowe,
  • wyposażenie dla produkcji rolno spożywczej: maszyny rolnicze, wyposażenie ciągników, budowa szklarni, instalacji produkcji rolnej, programy komputerowe do zarządzania produkcją rolną,
  • nowoczesne technologie: zarzadzanie przedsiębiorstwami, optymalizacja procesów, oprogramowanie dla branży rolno-spożywczej, ICT, ochrona środowiska, OZE, start-up’y w sektorze IT,
  • bezpośredni importerzy: branża wędliniarska (zakup półproduktów), wyposażenie wnętrz, galanteria drzewna, dekoracje wnętrz.

Wszyscy zainteresowani udziałem w spotkaniach proszeni są o wypełnienie załączonego poniżej formularza zgłoszeniowego i odesłanie do dnia 15 października 2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pod tym samym adresem można uzyskać dodatkowe informacje, dotyczące misji gospodarczej z Hiszpanii (program, informacje o wybranych firmach itp.)

Misja realizowana w ramach projektu „Power up your Busienss in Małopolska 3”.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA / DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

Przedsiębiorcy biorący udział w spotkaniu zobowiązani są do złożenia deklaracji otrzymania pomocy de minimis zgodnie z o Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 19 marca 2015 r. w sprawie udzielania pomocy de minimis w ramach regionalnych programów operacyjnych na lata 2014-2020 (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 900)

ZAŁĄCZNIKI:

Program misji

Lista firm z Hiszpanii - uczestników misji

Formularz zgłoszeniowy

Źródło: Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny