Salón Look, to jedne z największych profesjonalnych targów kosmetyki, estetyki i fryzjerstwa na Półwyspie Iberyjskim. Event przyciąga rozpoznawalne marki kosmetyczne z całej Europy. To doskonała okazja, by zaprezentować ofertę polskich firm na hiszpańskim i portugalskim rynku.

Zagraniczne Biura Handlowe Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Hiszpanii i Portugalii zapraszają polskie firmy do udziału w międzynarodowych targach kosmetycznych Salón Look, które odbędą się w dniach 22-24 października 2021 roku w Madrycie. W ramach wydarzenia, PAIH organizuje Polskie Stoisko Narodowe.

Salón Look to jedne z największych profesjonalnych targów kosmetyki, estetyki i fryzjerstwa na Półwyspie Iberyjskim. Event przyciąga rozpoznawalne marki kosmetyczne z całej Europy. To doskonała okazja, by zaprezentować ofertę polskich firm na hiszpańskim i portugalskim rynku.

W ramach udziału w wydarzeniu przedsiębiorcy będą mieli możliwość:

  • ekspozycji swoich produktów na Polskim Stoisku Narodowym,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • merytorycznego i językowego wsparcia w nawiązywaniu kontaktów handlowych na rynkach Półwyspu Iberyjskiego.

Eksperci z biur PAIH w Madrycie i Lizbonie służą szeregiem praktycznych rad i wskazówek związanych z przygotowaniem się do wydarzenia.

Firmy zainteresowane udziałem w targach Salón Look i prezentacją oferty w ramach Polskiego Stoiska Narodowego, proszone są o zgłaszanie się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 30 września 2021 r.

Więcej informacji o targach: www.ifema.es/en/salonlook.

W razie dodatkowych pytań organizatorzy proszą o kontakt mailowy z p. Ingą Matusik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny