Projekt „Power up your Business in Małopolska 2” to oferta dla małych i średnich przedsiębiorców z Małopolski oraz dla potencjalnych inwestorów zewnętrznych. Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców, reprezentujących sektor MSP oraz zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług na zagraniczne rynki do udziału w wydarzeniach zagranicznych i krajowych

OFERTA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW ZAINTERESOWANYCH EKSPORTEM

Zapraszamy małopolskich przedsiębiorców, reprezentujących sektor MSP oraz zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług na zagraniczne rynki do udziału w wydarzeniach zagranicznych i krajowych:

 

1)   TARGI

1. 

 

Mobile World Congress  targi technologii mobilnych

Barcelona, Hiszpania

 27 lutego -2 marca 2023

www.mwcbarcelona.com

2. 

Salima Technology– targi spożywcze (winiarskie)

Brno, Czechy

7-9 lutego 2023

https://www.bvv.cz/en/salimatech/


 2)   SPOTKANIA INFORMACYJNE 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych w trybie bezpośrednich spotkań lub webinarów prowadzonych zdalnie. Spotkania mają dostarczyć wiedzę z różnych dziedzin gospodarki, kontakty w środowisku lokalnym i międzynarodowym i dobre praktyki w zakresie promocji gospodarczej.

Więcej informacji i kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3)   BROKERING EKSPORTOWY

Dzięki współpracy z wieloma międzynarodowymi instytucjami otoczenia biznesu oferujemy pośrednictwo w kontaktach biznesowych. Zainteresowanym firmom przedstawimy ofertę zagranicznych kontrahentów, zaś zainteresowanym firmom z Europy, Azji czy Afryki zaprezentujemy potencjał małopolskich przedsiębiorców. Przeanalizujemy i zaproponujemy najlepsze rozwiązania i narzędzia do wejścia na nowy rynek, zorganizujemy spotkanie szkoleniowe z ekspertem.

Więcej informacji i kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4)   EUROPEJSKI ZESPÓŁ ANALIZ

Zbadamy i przeanalizujemy potrzeby przedsiębiorców dotyczące ich działań w zakresie internacjonalizacji w odniesieniu do sytuacji związanej z Covid-19. Kluczowym działaniem do pozyskania i wymiany danych będzie skupienie instytucji otoczenia biznesu i rozwoju regionalnego z różnych krajów Europy.

Więcej informacji na na:https://businessinmalopolska.pl/o-regionie/europejski-zespol-analiz

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

5) MISJE GOSPODARCZE IMPORTERÓW W MAŁOPOLSCE

Zapraszamy do udziału w spotkaniach biznesowych w ramach przyjazdowych misji gospodarczych w 2023 r.

Co oferujemy podczas misji gospodarczych?

o spotkania w formule B2B w Krakowie i na terenie Małopolski

o pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych i określeniu profilu branżowego

Więcej informacji i kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6)   PROMOCJA INWESTYCYJNA

W ramach projektu „Power up Your Business in Małopolska 2"„  zaplanowano udział w zagranicznych wydarzeniach promocyjno-informacyjnych w celu prezentacji małopolskiego potencjału inwestycyjnego.

1

Bio Asia International Conference - sektor life science

Japonia

Marzec 2022

Prezentacja gospodarcza Małopolski, spotkania B2B, sektor life science

2

BioTrinity- 
sektor life science

Londyn /UK

Kwiecień 2022

Prezentacja gospodarcza Małopolski, spotkania B2B, sektor life science

3

Biotech in Europe Investor Forum for Global Partnering

-sektor life science

Bazylea/Szwajcaria

Wrzesień 2022

Prezentacja gospodarcza Małopolski, spotkania B2B, sektor life science

4

MassBio CRO/CMO- sektor life science

Boston /USA

Wrzesień 2022

Prezentacja gospodarcza Małopolski, spotkania B2B, sektor life science

5

New Mobility World - sektor elektromobilności

Hanower /Niemcy

Wrzesień 2022

Prezentacja gospodarcza Małopolski, spotkania B2B, sektor elektromobilności

Więcej informacji i kontakt: Łukasz Blacha, Krakowski Park Technologiczny, tel: 12 640 19 49, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wszystkie działania realizowane są w ramach projektu „Power up your Business in Małopolska 2” ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020, Oś priorytetowa 3 Przedsiębiorcza Małopolska, Działanie 3.3 Umiędzynarodowienie małopolskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1 Promocja Gospodarcza Małopolski.

Głównymi celami projektów są: rozwój nowych inwestycji bezpośrednich, wsparcie eksportu małopolskich przedsiębiorstw oraz promocja wizerunku gospodarczego Województwa Małopolskiego

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny