Aktualności dla eksporterów
Sektor podwykonawstwa w przemyśle metalowym, elektromechanicznym i energetycznym, to szansa na ekspansję dla Twojej firmy. Weź udział w bezpłatnym webinarium PAIH i dowiedz się jak wykorzystać atuty fińskiej gospodarki w rozwoju swojej firmy.

Pozostałe
W Akademii Górniczo-Hutniczej powołano nową jednostkę naukowo-dydaktyczną – Centrum Technologii Kosmicznych (CTK), która będzie zajmować się rozwijaniem badań i kształcenia z obszaru inżynierii kosmicznej.

Pozostałe
Ministerstwo Rozwoju poinformowało, iż od 1 stycznia 2021 r. firmy automatyzujące i robotyzujące swoje procesy będą mogły skorzystać z ulgi podatkowej. To niezwykle korzystne rozwiązanie będzie dostępne także dla firm sektora MŚP i to niezależnie cz ...

Pozostałe
9 grudnia, z okazji 20-lecia utworzenia Agencji odbędzie się Forum Przedsiębiorczości. Wydarzenie jest okazją do podsumowania działalności PARP a także do dyskusji w której polscy i zagraniczni przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, menadżerowie oraz eksperci z r& ...

Aktualności dla eksporterów
Celem niniejszego webinarium jest przedstawienie możliwości inwestycji, handlu i współpracy polsko-duńskiej, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów najbardziej perspektywicznych takich jak klimat, energia, IT i żywność.

Partnerzy

Małopolska Marr Krakowski Park Technologiczny