TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Przydatne linki

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/strona/linki-eksport/

 

Portal Promocji Eksportu Ministerstwa Rozwoju. Informacje na temat targów, wystaw, misji, możliwości dofinansowania, zapytania ofertowe z zagranicy, dane teleadresowe placówek RP za granicą oraz instytucji wspierających biznes.

 


 

Wyszukiwarka targów. Możliwość wyszukiwania według państwa, daty, branży, nazwy, organizatora oraz słów kluczowych. Strona w języku angielskim i francuskim.

 


10times jest największym na świecie dostawcą usług dla wydarzeń biznesowych. W bazie wyszukiwarki można znaleźć informacje nt. imprez targowych i konferencji w ponad 10 000 miastach na całych świecie. Strona w języku angielskim.

 


Portal Ministerstwa Finansów. Taryfa celna, formularze, ważne informacje i dokumenty dot. odpraw celnych.

 


Międzynarodowa internetowa giełda zapytań kupna/sprzedaży. Możliwość wyszukiwania według krajów, branż i słów kluczowych. Strona w języku angielskim.

 


Informacja na temat różnic kulturowych i wiele innych przydatnych informacji dotyczących zagadnień biznesowych w poszczególnych krajach. Strona w języku angielskim.

 


Dokładne i aktualizowane przez jedną z najbardziej znanych agencji wywiadowczych informacje o krajach, ich geografii, gospodarce, bezrobociu, wskaźniki makroekonomiczne itd. Strona w języku angielskim.

 


Elektroniczne bazy danych ceł i podatków w krajach Unii Europejskiej. Strona w języku angielskim, francuskim i niemieckim..

 


Kalkulator jednostek. Przelicza podstawowe jednostki (temperaturę, długość, powierzchnię, masę, objętość), pokazuje godzinę w wybranej strefie czasowej.

 


Izba Celna w Krakowie

Izba Celna w Krakowie jest jednostką administracyjną Służby Celnej, podlegającą Ministrowi Finansów. Zarówno Dyrektor Izby Celnej, jak również Naczelnicy Urzędów Celnych są terenowymi organami administracji rządowej niezespolonej, są organami Służby Celnej realizującymi w szczególności zadania organów celnych i organów podatkowych. Podległymi jednostkami w stosunku do Izby Celnej w Krakowie są:

- Urząd Celny w Krakowie,

- Urząd Celny w Nowym Sączu.


 aktualizacja: 08 stycznia 2018