TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Wydawnictwa

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/strona/Wydawnictwa/

 

 

W ramach projektu Power up your Business in Małopolska zaplanowano 10 edycji czasopisma „Business in Małopolska”. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Zawarliśmy w nich informacje do końcowych odbiorców działań w ramach projektu - mikro i MŚP, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji zrzeszających przedsiębiorców. Publikowane są informacje o planowanych wydarzeniach projektowych, komentarze z wydarzeń zrealizowanych, analizy ekonomiczne i przykłady dobrych praktyk z dziedziny promocji międzynarodowej, nowych inwestycji, ekspansji międzynarodowej. Tematyka publikacji obejmujee także opinie ekspertów, analizy wybranych zagadnień dotyczących gospodarki światowej (trendy, prognozy, materiały przeglądowe).

W ramach projektu powstała również najnowsza wersja cyklicznie wydawanego poradnika, jak prowadzić biznes w Małopolsce oraz  Przewidziano także publikację 9 raportów analitycznych (3 rocznie) dotyczących sektorów gospodarki regionalnej (zasoby ludzkie i rynek pracy, inwestycje zewnętrzne, potencjał inwestycyjny małopolskich przedsiębiorstw itp.) oraz opracowania o zasadach prowadzenia działalności gospodarczej w regionie. Raporty analityczne są skierowane do odbiorców zagranicznych, w związku z czym przetłumaczono je na język angielski.

 

 

Osoba do kontaktu: Pan Jacek Adamczyk, jacek.adamczyk@marr.pl, +48 12 620 91 45.

Zapraszamy do współpracy.

CeBiM, 20501|2018