TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności


Akceptuj

Aktualności

poleć znajomemu

Chciałbyś polecić komuś tę stronę?

Wpisz poniżej jego adres e-mail i poinformuj go o tym!

 
 
Chciałbym polecić Ci artykuł http://businessinmalopolska.pl/strona/Aktualnosci/

 

 

 

Centrum Business in Małopolska zaprasza Państwa do wspólnego udziały w wydarzeniu. Oferujemy blisko 30 m.kw. powierzchni wystawienniczej wraz z profesjonalną zabudową oraz specjalnie przygotowaną strefę do indywidualnych rozmów biznesowych. Otrzymacie Państwo możliwość prezentacji swoich produktów, usług oraz materiałów promocyjnych, a także wsparcie specjalistów CeBiM. Czekają też na Państwa bezpłatne „wejściówki” na targi.

Przypominamy, że udział w wydarzeniu (oprócz kwestii logistyki, których koszty leżą po Państwa stronie) jest dla Państwa bezpłatny.
 
Zapraszamy do kontaktu:
Agnieszka Grabowska, agnieszka.grabowska@marr.pl, tel: +48 12 620 91 47
 

GSMA Mobile World Congress to największe światowe targi telekomunikacyjne. Wydarzenie do przyciąga co roku do Barcelony dziesiątki tysięcy firm z branż IT i nowych technologii, zgromadzonych w kompleksie biznesowo-handlowym Fira de Barcelona.
W tym roku, w dniach 26 lutego do 1 marca ponad 2200 firm z całego świata zaprezentuje swoje produkty, weźmie udział w pokazach i konferencjach w 8 pawilonach zajmujących powierzchnię około 100 tys. m2.
 

W trakcie targów będą mieli Państwo także okazję wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej (26-28 lutego) Giełda zostanie zorganizowana przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i odbędzie się w formie serii dwustronnych, umówionych wcześniej spotkań. Spotkania trwają ok. 20 minut, a ich uczestnicy to przedstawiciele firm z różnych krajów działający w tej samej branży i poszukujący zagranicznych partnerów.
Szczegóły na temat giełdy

 

Z małopolskimi kosmetykami ruszamy do Dubaju

W maju rusza w Dubaju jedna z największych imprez targowych branży kosmetycznej. Centrum Business in Małopolska również tam będzie z ofertą naszej branży. Zapraszamy na targi Beautyworld Middle East, Dubaj/Zjednoczone Emiraty Arabskie, 8-10 maja 2018. 

Bezpłatne spotkania informacyjne

Tradycyjnie już, w ramach przygotowania do targów  proponujemy udział w specjalnie zorganizowanych i oczywiście bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących warunków współpracy handlowej i prowadzenia działalności na Bliskim Wschodzie. Spotkania planowane są na kwiecień, zaś o dokładnym terminie i miejscu poinformujemy Państwa w osobnej wiadomości. Już dziś jednak zapraszamy do zgłaszania się na adres: piotr.radew@marr.pl

Targi w Dubaju – co oferujemy:
Centrum Business in Małopolska dysponować będzie na targach profesjonalnie zabudowaną powierzchnią wystawienniczą (blisko 30 m.kw.), którą oddajemy do dyspozycji firm z Małopolski. W jej ramach przewidujemy bezpłatnie:
•    Specjalną strefę B2B do prowadzenia rozmów handlowych
•    Opiekę tłumacza
•    Wsparcie specjalistów
•    Możliwość wystawienia na stoisku materiałów informacyjnych (katalogi, broszury). Materiały należy dostarczyć do naszego biura (ul. Podole 60, p. 323, 30-394 Kraków) najpóźniej do 10 kwietnia.;
•    bilety wstępu na targi
•    wpis o firmie w przygotowywanym wydawnictwie „ Kosmetyki, Wellness i Spa w Małopolsce”. (Prosimy przesyłać mailowo najpóźniej do 28-go lutego informacje o swojej działalności w języku angielskim lub polskim. Teksty, do 800 znaków ze spacjami będą tłumaczone lub weryfikowane przez profesjonalne biuro tłumaczeń).
•    Możliwość promowania swojej firmy na ekranie LCD na stoisku. Info (maks. 3 slajdy, format PowerPoint) w języku angielskim, należy wysłać do nas mailowo najpóźniej do dnia 13 kwietnia.

Kontakt:
Piotr Radew  tel. 12 620 91 42, piotr.radew@marr.pl   lub Anna Krzemień,  tel. 12 620 91 60, anna.krzemien@marr.pl 

O targach
Beautyworld Middle East  to największa impreza branżowa na Bliskim Wschodzie poświęcona produktom kosmetycznym. Prezentowane są najnowsze trendy obowiązujące w sektorze kosmetyków, wellness i spa oraz perfumerii. W 2017 roku targi odwiedziło 41 000 gości ze 56 krajów i zaprezentowało się 1568 wystawców z 59 państw, w tym wiele firm z Polski.  Wydarzenie organizowane jest od 22 lat; stanowi również doskonałą okazję do zaprezentowania oferty małopolskich uzdrowisk – także pod względem inwestycyjnym dla krajów Bliskiego Wschodu. 

Strona targów


Zapraszamy do kontaktu!

Bądź na bieżąco i dołącz do nas na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej: